ГДЗ Геометрія 9 клас А.М. Биченкова (2017) Зошит для контролю знань. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Геометрія 9 клас
 • ГДЗ Геометрія 9 клас А.М. Биченкова (2017) Зошит для контролю знань. Відповіді та розв'язання
  41

  А.М. Биченкова

  Клас: 9

  Предмет: Геометрія

  2017 рік

  Зошит для контролю знань

  Кількість розділів: 2
 • Дев’ятикласникам, які найближчого навчального року здаватимуть ДПА та ЗНО, зовсім не легко витримувати знання з усіх предметів на найвищому рівні. На це просто не вистачає часу. Є предмети, на які потрібно звернути особливу увагу, і як правило, це робиться за рахунок інших дисциплін. Крім того, не в усіх є можливість займатися додатково, навіть з предметів, які знадобляться у майбутньому. Проте з FreeGDZ учні дев’ятого класу мають можливість покращувати свої знання самостійно. Так, наприклад, на нашому сайті є відповіді до зошита з контролю знань з геометрії за 2017 рік, за якими легко й зручно готуватися до контрольних та самостійних робіт.

Відповіді на ГДЗ: готуємося до контролю знань

Зошит з нової програми, а так само ГДЗ з геометрії 9 клас (Биченкова) поділяються на два великих розділи: самостійні та контрольні роботи. Обидва види контрольної перевірки передбачають по два варіанти завдань. У перших їх по п’ять, в других – по дев’ять.

Для того, щоб знайти відповіді та розв’язання на сайті, потрібно на головній сторінці відшукати клас та назву предмета, а далі – зошит, за яким здійснюватиметься перевірка. Підготуватися до контролю знань простіше простого, маючи готові відповіді. Навіть якщо на уроці учні не розібралися з подібними задачами, з готового завдання їм усе стане зрозуміло.

Лише один нюанс: не варто переписувати готові розв’язки під час уроку, в такий спосіб нових знань не додасться, а після контрольної роботи вчитель може поцікавитися, як вирішувалося те чи інше завдання.

Геометрія у 9 класі: навчання за новою програмою

Якщо учневі важко розбиратися із завданнями з геометрії самостійно, немає кому пояснити матеріал, а також немає розв’язника з нової програми – в нагоді стануть відповіді, запропоновані на ФріГДЗ. Ми маємо розв’язки до будь-яких підручників та задачників різних років видання та різних авторів.

Школярам навіть не доведеться зберігати відповіді на електронному пристрої: вони доступні онлайн безкоштовно й без жодних лімітів. З ГДЗ однаково зручно працювати з комп’ютера, смартфона, планшета чи ноутбука.

Регулярно виконуючи домашні роботи і звіряючись з готовими завданнями на нашому сайті, старанно готуючись до контрольних робіт, можна досягти гарних результатів та найвищого рівня знань. А отже, можна сподіватися, що й випускні іспити будуть складені якнайкраще.