ГДЗ Хімія 9 клас О. В. Григорович (2017) Зошит для контролю знань. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Хімія 9 клас
 • ГДЗ Хімія 9 клас О. В. Григорович (2017) Зошит для контролю знань. Відповіді та розв'язання
  112

  О. В. Григорович

  Клас: 9

  Предмет: Хімія

  2017 рік

  Зошит для контролю знань

  Кількість розділів: 4
 • Незважаючи на те, що з кожним роком навантаження у навчанні збільшується, деяким учням все-таки вдається гарно вчитися, бути готовими до всіх уроків та ще встигати займатися улюбленими справами. Ну, добре, ще з історією чи географією більш-менш легко впоратися. А як же бути з хімією? До того ж у дев’ятому класі школярі починають вчити органічну хімію, найскладнішу частину науки. Маленький секрет тут, звісно, є. Якщо користуватися підказками на FreeGDZ, можна мати гарні оцінки з будь-якого предмета, і з хімії також. Зокрема, на нашому сайті є розв’язки до друкованого зошита з тестовими, самостійними, заліковими роботами і тест-контролем 2017 року.

Розв’язання до контролю з хімії: вчимося на відмінно

Зошит для контролю знань, а також ГДЗ з хімії 9 клас Григорович мають чотири розділи. На нашому сайті ви знайдете відповіді до трьох залікових, дев’яти залікових, восьми самостійних робіт та дев’яти тестів.

Розв’язки мають такий самий вигляд, як сторінки зошита, а точніше як частини сторінок з вписаними від руки відповідями. Написи зроблено розбірливо, а тому проблем з їх розшифруванням не виникне.

Рекомендуємо не користуватися розв’язаннями безпосередньо на уроці, а готуватися до перевірки знань заздалегідь. Якщо один раз спробувати вирішити завдання самостійно, то й «шпаргалка» на уроці не знадобиться і ховати її не доведеться. Ваші знання будуть справжніми, а оцінка – заслуженою. А крім того, ви ще краще будете готові до сприйняття нових тем. Хоча, форс-мажори теж ніхто не відміняв.

Хімія у 9 класі: з ФріГДЗ вчитися стає ще легше

А й справді цікаво, чи колись хтось придумає ще легший спосіб користуватися готовими відповідями чи то до контролю знань чи до домашніх робіт? Кнопка «Хімія», ще «9 клас», а далі – така знайома обкладинка.

Скільки це коштує? – може виникнути запитання. Жодної копійки, крім того, не потрібна реєстрація. Завантажувати відповіді також не обов’язково, усі вони доступні онлайн з будь-якого пристрою – мобільного чи стаціонарного. Користуватися ресурсом можна без обмежень. То ж якщо є ще якісь завдання на завтра, а часу обмаль – ласкаво просимо.

FreeGDZ – надійна підстраховка перед контрольними, після пропущеного заняття, коли втомився і важко сприймати будь-який матеріал. Заходьте, з радістю вам допоможемо. Ми також не такі вже невтомні роботи, а тому знаємо, якими корисними бувають маленькі підказочки та маленькі хитрощі.