ГДЗ Алгебра 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський (2018) Поглиблений рівень вивчення. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Алгебра 10 клас
 • ГДЗ Алгебра 10 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський (2018) Поглиблений рівень вивчення. Відповіді та розв'язання
  497

  А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський

  Клас: 10

  Предмет: Алгебра

  2018 рік

  Поглиблений рівень вивчення

  Кількість розділів: 1
 • Математика цікава і необхідна наука. Дітки ще в садику вивчають найпростіші дії - додавати та віднімати і взагалі знайомляться з простими цифрами. Математичні задачі навчають не тільки рахувати, а і логічно мислити, що зазвичай необхідне у вирішення різних ситуацій в майбутньому. У старших класах цей предмет поділили на 2 основні течії: алгебру і геометрію. Алгебра вивчає різні величини, розв'язує рівняння, вираховує пропорції. Геометрія базується на геометричних фігурах. Щодо алгебри, то предмет кишить аксіомами і припущення, і часом здається, що цифри кудись пропали, втекли до старої, доброї математики і залишились одні букви.

Рішення є

Математика, як і інші точні науки, вдається не всім. Якщо від самого першого класу учень не фанат цієї науки, то навряд чи він полюбить та досконало вивчить у десятому класі, навіть якщо вивчення йде на поглибленому рівні. Тим більше, що цей навчальний рік є передостаннім і пора визначитись з майбутньою професією та готуватись до ЗНО. Незважаючи на результати ЗНО, шкільні оцінки теж мають свій вплив при вступі, тому пропонуємо до уваги ГДЗ з алгебри 10 клас (Мерзляк, Номіровський, Полонський), де зібрані всі відповіді на завдання призначені підручником нової програми 2018 року. Ці посібники є зручними у використанні і працюють по певному алгоритму. Щоб не було нарікань, пропонуємо виконати завдання власними силами, а в разі виникнення проблем завжди буде під боком надійний помічник.

Алгебра у 10 класі є завершальним етапом

Всі основи, все, що потрібно для загального розуміння даного предмету вже було вивчено у попередніх класах, тому в десятому йде тільки вдосконалення. Як вище згадувалось, не для всіх це однаково потрібно і не для всіх цікаво. Стосовно даних посібників, то вони доступні для всіх і неабияким плюсом буде те, що вони абсолютно безкоштовні. На нашому порталі FreeGDZ їх можна завантажити на будь який носій і користуватись в оффлайн режимі. Завдяки сучасним технологіям по такому принципу можна носити в кишені цілу бібліотеку і це безперечно класно! Негативні відгуки щодо ГДЗ можуть виникнути тільки при неправильному використанні посібника, адже за вищенаведеним алгоритмом знання тільки покращуються, воно допомагає в систематизації часу, що прямо пропорційно впливає і на результати.