Авторам | Інформація

← На головну

freegdz.com – це електронна бібліотека розв'язників для всіх школярів України. Ресурс створено на некомерційній основі, з метою зібрати і систематизувати навчальні матеріали, а саме ГДЗ (готові домашні завдання) до різних підручників.

Всі навчальні посібники взяті у відкритому доступі або надіслані нашими відвідувачами. Адміністрація сайту freegdz.com не несе відповідальність за інформацію, надану на сайті freegdz.com. Всі авторські права і зареєстровані марки є власністю їх власників і не є посяганням на їхні авторські права. Якщо на сайті Ви знайшли матеріали, які порушують ваші авторські права, звертайтеся до адміністратора. Адміністрація завжди готова відповісти на всі запитання та піти на співпрацю.

Згідно до статей, прописаних в Конституції України та Законом України «Про освіту», держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах, тому доступ до всіх шкільних підручників, рекомендованих Міністерством освіти, в тому числі їх електронних версій, не може обмежуватися жодним чином, відповідно, вільне завантаження текстових, сканованих та інших версій шкільних підручників є повністю законним.

На нашому сайті Ви зможете знайти відповіді до завдань з шкільних підручників України для 1 і по 11 класи. Якщо у Вас є матеріали, які допоможуть школярам (підручники, реферати, біографії) надсилайте сюди. Бажаємо успіхів у навчанні!

Адміністрація сайту, freegdz.com