ГДЗ Алгебра 10 клас А.Г. Мерзляк, Д.А. Номіровський, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2010) Академічний рівень. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Алгебра 10 клас
 • ГДЗ Алгебра 10 клас А.Г. Мерзляк, Д.А. Номіровський, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2010) Академічний рівень. Відповіді та розв'язання
  310

  А.Г. Мерзляк, Д.А. Номіровський, В.Б. Полонський, М.С. Якір

  Клас: 10

  Предмет: Алгебра

  2010 рік

  Академічний рівень

  Кількість розділів: 5
 • Одна з основних галузей математики - алгебра, є невіддільною частиною навчального процесу учнів 10 класу. Дана дисципліна передбачає вивчення багатьох правил і тем, для закріплення яких необхідне виконання величезної кількості задач. Найбільшою популярністю в нашій країні користується підручник, складений А.Г. Мерзляком, Д.А. Номіровським та ін. Він передбачений для академічного рівня пізнання предмету та включає ряд складних заплутаних завдань. Школярам не просто своїми силами впоратися з такими вправами, тому вони беруть у напарники специфічні довідники – готові домашні завдання.

Алгебра в 10 класі стає зрозумілою та простою з відповідями

Перевагою нашого ресурсу FreeGDZ є висока якість навчальних матеріалів, які на ньому знаходяться. Для таких функціональних та ефективних книг відноситься ГДЗ з алгебри 10 клас (Мерзляк, Полонський, Номіровський, Якір). Цей посібник був цілеспрямовано створений для того, щоб допомагати школярам зі здійсненням надійної перевірки їх робіт, а також з виправленням помилок. Учні надзвичайно вподобали розв’язання, оскільки вони приносять багато приємних бонусів. В першу чергу, підлітки отримують гарні бали, які є основою підвищення загальної успішності з дисципліни. Також, десятикласники можуть цілком самостійно справлятися з важкими вправами, що приведе до формування у них такої риси як самостійність.

Академічний рівень підручника свідчить про наявність у ньому певного спектра тем, відмінних від звичайної шкільної програми. Серед основних з них: «Степенева функція», «Тригонометричні функції», «Тригонометричні рівняння» та інші.

Сайт FreeGDZ – ГДЗ лише високого рівня

На нашому ресурсі FreeGDZ Ви з легкістю зможете співпрацювати з рішеннями до підручника з алгебри 2010 року за десятий клас, розробленим Мерзляком. Даний довідник знаходиться у вільному доступі для кожного охочого, а його перегляд – безкоштовний. Наш сайт пропонує своїм відвідувачам два варіанти використання книг-помічниць: за допомогою стаціонарного комп’ютера чи сучасного електронного гаджета (планшета, смартфона). Другий варіант став можливим завдяки появі мобільної версії нашого порталу. Вона завантажується швидко та без оплати, даруючи можливість перегляду ГДЗ, незалежно від місця знаходження.

Наш освітній інтернет ресурс FreeGDZ відкриває двері у світ найкращих навчальних матеріалів, з якими комфортно працювати в режимі онлайн!