ГДЗ Алгебра 10 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір (2011) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Алгебра 10 клас
 • ГДЗ Алгебра 10 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір (2011) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання
  217

  А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір

  Клас: 10

  Предмет: Алгебра

  2011 рік

  Збірник задач і контрольних робіт

  Кількість розділів: 3
 • Особливе місце на арені шкільних дисциплін посідає алгебра, яка ефективно допомагає учням розвивати логічне мислення. Основна її частина – це практична робота. В неї входить виконання різноманітних завдань та задач у підручниках. Найбільшу кількість вправ отримують десятикласники, які зустрічаються зі збірником задач і контрольних робіт, розробленим таким відомим математиком як А.Г. Мерзляк і його колегами. Щоб уникнути будь-яких проблем під час виконання завдань, школярі користуються спеціальними довідниками – ГДЗ. Відповіді сприяють глибокому засвоєнню знань, а також допомагають учням здійснювати перевірку робіт і корегувати помилки. Такий позитивний вплив можливий лише від співпраці з якісними рішеннями, які проживають на нашому порталі FreeGDZ.

Коли збірник задач не приносить турбот

Не зважаючи на складність збірника задач, за допомогою ГДЗ з алгебри 10 клас (Мерзляк, Рабінович, Полонський, Якір) усі завдання будуть виконуватись легко та швидко. В ньому знаходяться рішення до завдань, оскільки будова відповідей повністю відповідає навчальному посібнику.

В книзі-помічниці розміщені процеси виконання і результати до тренувальних вправ, контрольних робіт і підсумкових контрольних робіт. Всі вони розділені по варіантах і номерам. З їх допомогою десятикласник буде лише правильно виконувати завдання, завдяки чому отримає високі бали. Вони стануть фундаментом до зростання загальної успішності по предмету та подарують учневі впевненість у власних силах.

Крім того, школяр зможе без сторонньої допомоги справлятися зі складними вправами у збірнику Мерзляка за 2011 рік, що буде формувати його як відповідальну та самостійну особистість. Співпраця з ГДЗ принесе учневі також багато вільного часу, який він зможе витрачати за власним бажанням.

Виконуємо контрольні роботи з кращими відповідями на FreeGDZ

Наш освітній ресурс FreeGDZ може похвалитися найкращими розв’язаннями з алгебри, які були створені до збірника Мерзляка, Полонського та ін. Вони знаходяться у нас у вільному доступі. Це означає, що переглядати потрібне ГДЗ може кожний охочий в будь-який період доби. Користування відповідями абсолютно безкоштовне, а також не передбачає проходження реєстрації.

Ми потурбувалися, щоб виконувати тренувальні вправи Вам було максимально комфортно, тому створили мобільну версію FreeGDZ. Працюйте з якісними рішеннями з алгебри в режимі онлайн і забудьте про всі проблеми з навчанням у 10 класі!