ГДЗ Алгебра 7 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2015) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Алгебра 7 клас
 • ГДЗ Алгебра 7 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2015) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання
  393

  А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір

  Клас: 7

  Предмет: Алгебра

  2015 рік

  Збірник задач і контрольних робіт

  Кількість розділів: 4
 • Для того щоб добре сприймати складний матеріал з алгебри у старших класах, потрібно ще в середній школі займатися регулярно, не упускаючи жодної теми, час від часу повторюючи матеріал. Адже знання накопичуються: без навичок, набутих у попередні роки, неможливо швидко сприймати нове та досягати успіхів у навчанні. Учні сьомого класу вивчають алгебру перший рік. І щоб відразу й надалі мати гарні оцінки з цього предмета, варто з самого початку старанно виконувати домашні завдання та постійно готуватися до перевірок знань. Бути готовими до контрольних робіт допоможуть спеціальний зошит 2015 року та відповіді до нього на FreeGDZ.

Як готуватися до контрольних робіт вдома

Книга-задачник складається із збірника задач та завдань для тематичного контролю. Перша частина має три варіанти, у кожному по 210 задач, друга – два варіанти. ГДЗ з алгебри 7 клас (Полонський, Мерзляк, Якір) на ФріГДЗ побудовані аналогічно.

Усі підрахунки в розв’язках подані детально, це допоможе школярам краще зрозуміти хід дій під час вирішення завдань. Відповіді розміщені на окремих сторінках. Перехід з однієї сторінки на іншу здійснюється кліком на стрілку над віконцем з розв’язанням. Можна також обрати потрібну відповідь внизу, під розв’язкою, в секторі «Інші вправи».

При перегляді готових вправ на пристрої з невеликим екраном, наприклад смартфоні, текст можна рухати вгору та вниз, вправо й вліво. То ж навіть великий за обсягом текст є можливість читати швидко і зручно.

Алгебра для семикласників: пишемо контрольні на відмінно

Ні для кого не є секретом, що для того, щоб добре вчитися, необов’язково витрачати багато грошей. Здобувати знання можна без репетитора й величезної домашньої бібліотеки. Достатньо мати смартфон або стаціонарний ПК й підключення до Інтернету. Звісно, ще й наполегливість та бажання працювати.

Скориставшись готовими відповідями до збірника задач з алгебри на нашому ресурсі, школярі самостійно навчаться розв’язувати навіть складні вправи. І що більше завдань вони вирішать перед контрольною роботою, то впевненіше вони почуватимуться під час перевірки знань і краще впораються із задачами.

Зрозуміло, що відкривати відповіді під час уроку на телефоні не варто, знань від цього не буде більше. А от готуватися до занять, перевіряючи себе за готовими розв’язками, корисно, і це обов’язково принесе бажані результати.