ГДЗ Алгебра 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2009) Поглиблений рівень вивчення. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Алгебра 9 клас
 • ГДЗ Алгебра 9 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір (2009) Поглиблений рівень вивчення. Відповіді та розв'язання
  25

  А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, М.С. Якір

  Клас: 9

  Предмет: Алгебра

  2009 рік

  Поглиблений рівень вивчення

  Кількість розділів: 6
 • Математика цікава і необхідна наука. Дітки ще в садику вивчають найпростіші дії - додавати та віднімати, а в школі від самого першого класу все далі і далі заглиблюються в цей цікавий світ. Математичні задачі навчають не тільки рахувати, а і логічно мислити, що зазвичай необхідне у вирішення різних проблем. У старших класах цей предмет поділили на 2 основні течії: алгебру і геометрію. Алгебра вивчає різні величини, розв'язує рівняння, вираховує пропорції. Геометрія базується на геометричних фігурах. Дев'ятий клас для учнів є важким, а для когось і останнім роком. В кінці року чекає на них ДПА, а на когось і вступ до інших закладів.

Алгебра багатьом вдається важко.

Для тих кому важко рахувати, але легко вивчати вірші необхідно завантажити цей посібник: ГДЗ Алгебра 9 клас (Мерзляк, Полонський, Якір). В ньому відповіді на всі завдання року для класів з поглибленим рівнем вивчення, що теж не спрощує відносини з цією дисципліною, адже більшості учням важко справитись навіть зі звичайним курсом. В тому немає нічого страшного, якщо хтось не любить чи не знає алгебру. До девятого класу всі вже встигли знайти собі заняття за покликанням і на нього потрібно звертати максимальну увагу для майбутнього, а не вчити через силу те, що від природи не вдається. Всі ми різні і мозок та навички теж у всіх різні, тому це абсолютно нормально. Але посібник підійде і для відмінників, які можуть перевіряти ним свої знання, і для тих, кому потрібна допомога у розв'язуванні.

Домашнє завдання більше не буде тягарем.

В час, коли на 100% потрібно віддатись підготовці до ДПА і вибору майбутньої професії, було би безглуздо втрачати весь свій час на вивчення предмету, який від природи “не йде”. Також посібник не потрібно тижнями шукати і платити за нього кілька сотень гривень і шукати місце на полиці через великі габарити. Портал ФріГДЗ пропонує завантажити в один клік на будь який гаджет і Вам залишається тільки користуватись ним. Наш сайт є україномовним, тому труднощі у використанні не виникнуть. Також ФріГДЗ пропонує не тільки цей посібник, а низку інших до кожного предмету та до підручників різних авторів. Для дев'ятикласників важливо мати хороші оцінки, адже в кінці року отримають свідоцтво про закінчення середньої школи і при вступі саме це буде основним і вирішальним документом.