ГДЗ Алгебра 9 клас Л.Г. Стадник, О.М. Роганін (2010) Комплексний зошит для контролю знань. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Алгебра 9 клас
 • ГДЗ Алгебра 9 клас Л.Г. Стадник, О.М. Роганін (2010) Комплексний зошит для контролю знань. Відповіді та розв'язання
  135

  Л.Г. Стадник, О.М. Роганін

  Клас: 9

  Предмет: Алгебра

  2010 рік

  Комплексний зошит для контролю знань

  Кількість розділів: 2
 • Чи не найважчим навчальним предметом у шкільному курсі, особливо у 9 класі, є геометрія. Учням традиційно набагато важче даються знання та вміння з точних наук, і геометрія тут не виняток, а правило. Величезна кількість теорем та формул, правил та аксіом і, головне – дуже багато практичних завдань та задач. Часто учень, нарешті опанувавши фактичний матеріал, просто пасує перед задачею і не в змозі її вирішити. Що ж робити? На допомогу прийде збірник завдань ГДЗ з геометрії 9 клас (Стадник, Роганін), який повністю відповідає шкільному підручнику цих авторів. Він стане неоціненним подарунком дітям у процесі їх засвоєння, геометричних знань та вмінь.

Розв’язання геометричних задач тепер доступно всім

Виконувати віднині домашні завдання з геометрії у 9 класі стане дуже легко, завітавши на наш освітній портал FreeGDZ. Ми пропонуємо повний перелік всіх необхідним посібників та збірників на допомогу учневі. Тому тепер геометрія перестане бути для учнів якимось захмарним предметом. Зі збірником готових домашніх завдань на нашому порталі кожен учень може якісно підвищити свої знання у будь-який зручний для нього час, відкривши комплексний зошит з відповідями на всі завдання та задачі шкільного курсу геометрії у 9 класі. Відтепер не потрібно величезних зшитків шпаргалок, довідників та посібників – в он-лайн режимі доступні всі завдання та розв’язки до них. На нашому порталі ФріГДЗ вивчення геометрії дев’ятикласниками перетвориться на задоволення.

Вивчимо геометрію в 9 класі разом

В будь-який вільний час учень може легко і просто зайти на наш портал і без додаткових зусиль працювати зі збірником ГДЗ з геометрії. Для зручності дітей ми створили надзвичайно просту та дієву систему переглядів без реєстрації та дзвінків з мобільного. Всі збірники повністю відповідають чинній навчальній програмі та підручникам і стануть у пригоді учням, які не встигають опанувати геометрію в школі. Крім того, готові домашні завдання допоможуть учневі у його підготовці до іспиту в кінці 9 класу, заощадять вільний час дитини та спрямують її на додаткове опрацювання складних тем. Тому працюйте без зайвих зусиль та нервів на нашому порталі, використовуючи весь потенціал збірника ГДЗ з геометрії, і в кінці 9 класу результат та оцінка вас приємно здивують.