ГДЗ Алгебра 9 клас Т. Л. Корнієнко, В. І. Фіготіна (2017) Зошит для контролю знань. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Алгебра 9 клас
 • ГДЗ Алгебра 9 клас Т. Л. Корнієнко, В. І. Фіготіна (2017) Зошит для контролю знань. Відповіді та розв'язання
  58

  Т. Л. Корнієнко, В. І. Фіготіна

  Клас: 9

  Предмет: Алгебра

  2017 рік

  Зошит для контролю знань

  Кількість розділів: 2
 • Чи можна мати гарні оцінки з алгебри у дев’ятому класі, не витрачаючи щодня години на опрацьовування підручника? Звісно, це можливо, хоч предмет і нелегкий. І в цьому допоможуть готові домашні завдання та відповіді на самостійні й контрольні роботи. Учням, які навчаються за новою програмою, під час підготовки до перевірки знань обов’язково знадобляться ГДЗ до зошита 2017 року. Кожен школяр має можливість підготуватися до письмової роботи найкращим чином – за допомогою відповідей та розв’язок, запропонованих на сайті FreeGDZ. Навіть якщо попереду зовсім небагато часу, з готовими прикладами розв’язання розібратися буде неважко.

Алгебра у 9 класі: контроль знань на відмінно

Зошит для контролю знань і ГДЗ з алгебри 9 клас (Корнієнко, Фіготіна) складаються з двох великих розділів «Самостійні роботи», усього їх 10, та «Контрольні роботи» – 4. Перші мають по два варіанти з 4–5 завданнями, другі – стільки само варіантів, у кожному по 9 завдань.

Кожна відповідь з різних робіт міститься на окремій сторінці, переходити щоразу до іншої вправи можна за допомогою стрілочок над зображенням з розв’язкою.

Готуючись до контрольної або самостійної роботи, бажано опрацьовувати обидва варіанти, адже ніколи не відомо, які саме завдання доведеться вирішувати на наступному уроці. А що більше видів задач школяр зможе опанувати, то легше він впорається із завданнями з контрольної перевірки. Тим більше, якщо трапляться задачі, які він вже розв’язував під час підготовки.

Розв'язання домашніх завдань та підготовка до уроків з ФріГДЗ

Готуватися до уроків, маючи під рукою готові відповіді, справді легко й приємно. Особливо, коли попереду контрольна або самостійна робота. Попрацювавши недовго, розібравшись з різними видами завдань, дуже просто отримати нові знання, а отже, гарну оцінку.

Тим більше приємно, що готуватися до контролю знань з FreeGDZ можна абсолютно безкоштовно, маючи лише мобільний телефон чи планшет, або ще краще – стаціонарний електронний пристрій. До речі, на нашому ресурсі є відповіді навіть до найновіших підручників та друкованих робочих зошитів.

Сподіваємося, що за допомогою готових розв’язок школярі будуть не тільки краще вчитися, а й отримувати нові знання, опановувати нові навички. Таким чином, вони надалі швидше сприйматимуть новий матеріал та матимуть більше вільного часу.