ГДЗ Англiйська мова 10 клас О.Д. Карп'юк (2010) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Англiйська мова 10 клас
 • ГДЗ Англiйська мова 10 клас О.Д. Карп'юк (2010) . Відповіді та розв'язання
  72

  О.Д. Карп'юк

  Клас: 10

  Предмет: Англiйська мова

  2010 рік

  Кількість розділів: 8
 • Для чого необхідно вивчати англійську мову? Сучасна людина, крім рідної мови, повинна володіти хоча б однією іноземною мовою. Найбільш популярною, за допомогою якої ведуться міжнародні переговори, а також відбувається спілкування між людьми з різних держав, є англійська. Вона - одна з найбільш легких мов в світі. Уміння читати і писати англійською може стати в нагоді в різних ситуаціях: під час прослуховування іноземної пісні, щоб зрозуміти її сенс, в процесі роботи на комп'ютері, при спілкуванні або листуванні з друзями з різних країн. Також знання цієї мови послугує хорошим стартом в побудові майбутньої кар'єри після закінчення школи.

Відповіді вже тут

Англійська мова налічує величезну кількість слів - близько 800 тисяч, а також характеризується найбагатшим синонімічним рядом. Але слова є простими для запам’ятовування. Незважаючи на те, що іноземну мову вивчати легко, деякі завдання з цього предмету іноді викликають складності у школярів. Якісний та простий у використанні ГДЗ 10 клас Карп’юк англійська мова 2010 року дозволяє перевірити правильність виконання домашньої роботи і при необхідності виправити помилки. Ми будемо намагатися завжди допомагати учням та додавати усі потрібні матеріали до порталу вчасно.

Розв’язання та вивчення іноземної мови в сучасних школах

Зростаюча популярність іноземних мов призвела до того, що діти з ранніх років починають освоювати ази англійської. Навчальний процес побудований за принципом від простого до складного. Щоб уникнути помилок під час виконання домашньої роботи, правильними відповідями на завдання може скористатися будь-який школяр, адже готові домашні завдання для 10 класу доступні в онлайн-версії вже зараз. Переглянути їх можна в будь-який час за допомогою мобільного телефону. Вчитися і отримувати хороші оцінки сьогодні стало набагато простіше!