ГДЗ Англiйська мова 10 клас С.В. Мясоєдова (2010) Зошит для контролю знань (до підручника О.Д. Карп’юк). Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Англiйська мова 10 клас
 • ГДЗ Англiйська мова 10 клас С.В. Мясоєдова (2010) Зошит для контролю знань (до підручника О.Д. Карп’юк). Відповіді та розв'язання
  90

  С.В. Мясоєдова

  Клас: 10

  Предмет: Англiйська мова

  2011 рік

  Зошит для контролю знань (до підручника О.Д. Карп’юк)

  Кількість розділів: 16
 • Незважаючи на те, що англійська мова є затребуваною в багатьох сферах освіти й бізнесу, на сучасному ринку праці, на жаль, на сьогоднішній день не вся молодь в Україні має можливість вивчати її поглиблено в школі чи на додаткових заняттях або займаючись удома з репетитором. Для десятикласників, які поки що не планують посилено навчатися англійській мові, яким на даний момент достатньо лише базових знань та хороших оцінок в школі й мінімум середніх балів в атестаті, пропонуємо готуватися до тематичних й контрольних робіт, використовуючи відповіді та розв’язання до зошита для контролю знань з іноземної мови 2010 року, які пропонуються на FreeGDZ.

Англійська мова в десятому класі: підготовка до різних видів перевірок

ГДЗ з англійської мови 10 клас Мясоєдова та, відповідно, зошит для контролю знань складаються з розділів, присвячених вивченню окремих тем, усього їх вісім, по два варіанти. Є також окремі розділи, поділені за різними видами перевірок: аудіювання, письмові завдання, розмовна практика, читання. Як запитання, так і розв’язки розраховані на два варіанти.

Відповіді надаються окремими сторінками з швидкими переходами на наступну сторінку за допомогою натискання на стрілки. При опрацюванні розв’язок на мобільних пристроях зображення можна рухати вгору-вниз, вліво-вправо. Картинки з готовими домашніми завданнями якісні, текст читається легко. Пошук відповідей на сайті легкий та зручний, а отже, не займе багато часу.

Відповіді на FreeGDZ: підготовка до контрольних починається із самоконтролю

Готуючись самостійно до контрольних та самостійних робіт, учні загальноосвітніх шкіл із стандартною програмою навчання досить часто застосовують ГДЗ. Проте ми радимо їм бути уважними й не переписувати повністю всі надані відповіді, особливо якщо вони не є єдиним правильним варіантом.

Для отримання найвищого балу з дисципліни потрібно застосовувати власні знання й «вмикати» творче мислення, і лише деякі ідеї чи фрази брати з готових розв’язок. В жодному разі не варто копіювати великі тексти.

Ретельне опрацювання кожної теми, регулярна підготовка до занять і контрольних перевірок знань та застосування ГДЗ у разі, якщо завдання видалося важким, зроблять процес вивчення англійської мови у школі приємним і легким та дозволять залишити більше часу на відпочинок.