ГДЗ Біологія 10 клас І.О. Демічева (2010) Комплексний зошит. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Біологія 10 клас
 • ГДЗ Біологія 10 клас І.О. Демічева (2010) Комплексний зошит. Відповіді та розв'язання
  10

  І.О. Демічева

  Клас: 10

  Предмет: Біологія

  2010 рік

  Комплексний зошит

  Кількість розділів: 8
 • Вивчення біології у десятому класі передбачає не лише опрацювання параграфів підручника в класі та вдома, а й виконання завдань у друкованому комплексному зошиті. Готові відповіді та розв’язки до зошита з біології 2010 року, які є на сайті ФріГДЗ, зазвичай використовують для перевірки відповідей або у разі виникнення труднощів в процесі вирішення певної задачі, невпевненості з приводу правильності її розв’язання. Готові сторінки з відповідями допомагають підліткам заощадити час на пошуку потрібної інформації у Всесвітній мережі, вони також будуть корисними при підготовці до контролю знань в школі – самостійних, контрольних робіт тощо.

Виконуємо завдання з комплексного зошита з біології з FreeGDZ

Друкований комплексний зошит та ГДЗ з біології 10 клас Демічева на нашому ресурсі складаються з восьми розділів. П’ять з них стосуються основних тем, що вивчаються на уроках. В кожній темі по три варіанти з 8–12 завданнями та відповідями на сайті. Окремо йдуть контрольні роботи за перший та другий навчальні семестри, також по три варіанти. Останній розділ – вправи для самостійного розв’язання. Усього таких вправ 18.

На ФріГДЗ школярам пропонуються короткі відповіді на тестові запитання, відповіді з обґрунтуваннями, покрокове розв’язання задач. Кожна розв’язка подається на окремій сторінці, проте щоразу заходити на нову сторінку не треба: вони перегортаються за допомогою стрілок. Так само, натиснувши на стрілку, можна повертатися до варіанта чи розділу.

Біологія в 10 класі: підготовка до уроків за допомогою готових домашніх завдань

У випадках, якщо школяр пропустив урок або з якихось інших причин не в змозі виконати задане додому завдання самостійно, йому допоможуть готові домашні завдання на ФріГДЗ. Застосовуючи ГДЗ, можна легко знайти відповідь на незрозуміле питання або упевнитися в його правильності, якщо це завдання виконане самостійно.

Користування ГДЗ на нашому ресурсі не потребує ані оплати, ані реєстрації на сайті. Знайти потрібну відповідь можна за лічені секунди і на домашньому ПК, і на ноутбуці, а так само – на смартфоні чи планшеті. Не потрібно навіть завантажувати архіви: усі розв’язки доступні в онлайн-режимі.

Коли є можливість виконувати домашні завдання з біології за допомогою ГДЗ, навчальний процес стає не тільки легшим, а ще й цікавішим. Учні можуть щоразу готуватися до уроків на відмінно, не просиджуючи годинами за книжками і залишаючи ще безліч часу для улюблених справ.