ГДЗ Біологія 10 клас О.А. Андерсон, Т.К. Вихренко (2010) Робочий зошит. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Біологія 10 клас
 • ГДЗ Біологія 10 клас О.А. Андерсон, Т.К. Вихренко (2010) Робочий зошит. Відповіді та розв'язання
  3

  О.А. Андерсон, Т.К. Вихренко

  Клас: 10

  Предмет: Біологія

  2010 рік

  Робочий зошит

  Кількість розділів: 8
 • Біологія - це суміш всіх відомих нам наук: від хімії до фізики, від психології до філософії, це те, що нас оточує. За шкільний курс учні знайомляться окремо з рослинами, тваринами та будовою людського організму. Десятий клас вважається старшою школою, предмети робляться складнішими, уроки більшають. Біологія не виняток. Продовжується вивчення фізіології людини, але більш поглиблено. Учні поглиблюють свої знання аж до генетики і це, звісно, говорить і про більшу кількість матеріалу та домашніх завдань. Перед випускним роком клопіт багато, а біологом стати може не кожен, тому ми маємо хороший варіант економії часу і енергії.

В цьому допоможе ГДЗ.

Надійний варіант для перевірки знань і для допомоги в написанні домашніх робіт. Конкретно для десятого класу пропонуємо посібник ГДЗ з біології 10 клас (Андерсон, Вихренко), де наявні всі відповіді на завдання, які передбачені підручником 2010 року. Цей та інші схожі посібники складені кваліфікованими фахівцями, тому можна бути певним, що все вірно написане. Воно також підходить і для вдосконалення знань, оскільки відповіді дуже обширно і точно описані. Навіщо виділяти багато уваги на даний предмет, якщо дитину воно мінімально цікавить? Працювати кожен має за покликанням, а якщо до десятого класу біологія не стала фаворитом, то мало вірогідно, що за два роки ще стане. Зараз в школах часто використовують готові робочі зошити. Посібником це передбачено.

Тепер біологія в 10 класі не страшний сон.

Зручність та ефективність використання посібники доказали вже давно і завоювали любов багатьох. Для максимальної зручності творці відмовились від традиції і книга не друкована, а електронна. Плюси електронних книг очевидні - не використовують бумаги, що захищає ліси. Посібники доступні для кожного на нашому сайті FreeGDZ і завантажити їх можна абсолютно безкоштовно. Можна забути про книгарні, черги, довгі пошуки та неоправданно високі ціни - це все в минулому. Наш портал ФріГДЗ є україномовним і ми робимо все для того, щоб було максимально просто ним користуватись. Інтернет є дуже універсальним і сучасні діти вже не можуть уявити свої будні без нього. Та все ж, ми не використовуємо ці ресурси на повну. Інтернет це кладезь корисної інформації, а ми заходим тільки в соціальні мережі. Ці посібники підходять і для перевірки знань і для допомоги в написанні.