ГДЗ Біологія 10 клас О.А. Павленко (2010) Тест-контроль. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Біологія 10 клас
 • ГДЗ Біологія 10 клас О.А. Павленко (2010) Тест-контроль. Відповіді та розв'язання
  28

  О.А. Павленко

  Клас: 10

  Предмет: Біологія

  2010 рік

  Тест-контроль

  Кількість розділів: 2
 • Життя підлітків, які навчаються в десятому класі цікаве й насичене. Спорт і музика, фільми й танці, розваги і хобі, ще хочеться якомога частіше спілкуватися з однолітками. Але школу і навчання ніхто не відміняв, тим більше, наступний клас – випускний. Як усе встигнути: як і вчитися добре, і залишатися у вирі суспільного життя? Насамперед потрібно розставити пріоритети: яким предметам приділяти посилену увагу, а з яких достатньо буде знань, почерпнутих з уроків. Якщо, приміром, біологію не потрібно вчити поглиблено, при виконанні домашніх робіт або підготовці до перевірки знань учням знадобляться ГДЗ та відповіді до посібника з контрольними завданнями.

Біологія у 10 класі: підготовка до уроків з FreeGDZ

За допомогою нашого ресурсу учні самостійно можуть як виконувати задані додому вправи, так і готуватися до тематичних перевірок, зокрема, використовуючи ГДЗ з біології 10 клас Павленко до посібника з тест-контролю видання 2010 року.

Як книжка, так і готові завдання мають по два варіанти, в яких відокремлені по 10 самостійних та 5 контрольних робіт. Усі розв’язання до кожного переліку завдань розташовані на одній суцільній сторінці. Це дуже зручно, оскільки якщо використовувати відповіді для самоперевірки при підготовці до контролю знань вдома, не потрібно буде шукати розв’язки на різних сторінках. Їх просто необхідно буде звірити з власними результатами в зошиті чи на чернетці.

Окрім готових контрольних та самостійних робіт на ФріГДЗ десятикласники знайдуть приклади домашніх з біології та інших шкільних дисциплін.

Як відповіді на ФріГДЗ допоможуть при перевірці знань?

Розв’язки до завдань з тематичного контролю, звичайно, корисний винахід. Проте зловживати ним не варто, тим паче відкривати відповіді на телефоні під час уроку. А от для перевірки своїх знань вдома вони підійдуть, і більше того, правильні відповіді можна буде запам’ятати й застосувати на занятті. Отже, і оцінка буде кращою, і знання.

Готові відповіді доступні школярам онлайн безкоштовно – зі стаціонарних та портативних електронних пристроїв. Знайти їх легко – на головній сторінці нашого сайту за класом і за назвою дисципліни.

Отже, навіть маючи небагато часу і володіючи лише знаннями, отриманими на уроці, можна добре писати контрольні й самостійні роботи. Слід лише пам’ятати, що навіть маючи готові відповіді, в них доведеться зрештою розбиратися, і найкраще – завчасно.