ГДЗ Біологія 10 клас Т.С. Котик, О.В. Тагліна (2013) Робочий зошит. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Біологія 10 клас
 • ГДЗ Біологія 10 клас Т.С. Котик, О.В. Тагліна (2013) Робочий зошит. Відповіді та розв'язання
  5

  Т.С. Котик, О.В. Тагліна

  Клас: 10

  Предмет: Біологія

  2013 рік

  Робочий зошит

  Кількість розділів: 6
 • У десятому класі на уроках біології школярі вивчають молекулярний, клітинний, організмений рівні організації життя. Школярі перевіряють свої знання, а також виконують практичні й лабораторні роботи в друкованому робочому зошиті. Відповіді на запитання та розв’язання вправ, які містить зошит 2013 року видання (Т.С. Котик, О.В. Тагліна) десятикласники можуть знайти на сайті ФріГДЗ. То ж перевірити правильність виконання домашньої роботи або знайти відповідь на запитання, щодо якого виникли сумніви, можна швидко, не витрачаючи час на «блукання» в пошукових системах.

Біологія у 10 класі: виконуємо домашні, готуємося до лабораторних і практичних робіт

ГДЗ з біології 10 клас (Котик, Тагліна), розміщені на нашому сайті, налічують шість розділів, як і робочий зошит. Останніх два розділи – практичні та лабораторні роботи. Якщо з відповідями та розв’язанням вправ для домашньої роботи усе просто (є відповідь, інколи обґрунтування – і цього досить), лабораторні й практичні роботи школярі виконують індивідуально. Результати можуть не збігатися із запропонованими в ГДЗ відповідями. Тому розв’язки зазвичай беруть за основу для оформлення роботи, а в зошиті описують свої спостереження.

Крім того, в кінці кожного розділу ГДЗ на нашому ресурсі містяться відповіді на завдання з підсумкового контролю в двох варіантах. Цими відповідями десятикласникам не завадить скористатися перед підготовкою до контрольної роботи.

Робочий зошит з біології та відповіді до нього. Як працювати з ГДЗ на сайті FreeGDZ

Готовими домашніми завданнями, що представлені на нашому сайті, користуватися зручно не тільки завдяки швидкому пошуку. Якщо додому задано кілька завдань поспіль, їх можна не відкривати окремо, а гортати, немов книгу, натискаючи стрілки вправо або вліво.

Працювати з ГДЗ однаково легко як з мобільного телефона чи планшета, так і з ноутбука або стаціонарного комп’ютера. Послуга безкоштовна, жодних лімітів на сайті немає. Це набагато краще, ніж платити й тримати на полиці товсті книжки з відповідями на домашні завдання з різних предметів.

Доступні онлайн ГДЗ дійсно допомагають у навчанні, дозволяють економити дорогоцінний час. Проте не слід забувати, що якісно виконана робота обов’язково має містити власні обґрунтування й спостереження.