ГДЗ Біологія 11 клас П.Г. Балан, Ю.Г. Вервес (2011) Академічний рівень. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Біологія 11 клас
 • ГДЗ Біологія 11 клас П.Г. Балан, Ю.Г. Вервес (2011) Академічний рівень. Відповіді та розв'язання
  60

  П.Г. Балан, Ю.Г. Вервес

  Клас: 11

  Предмет: Біологія

  2011 рік

  Академічний рівень

  Кількість розділів: 2
 • Переходячи до випускного, одинадцятого класу, підлітки зазвичай вже визначаються з майбутньою професією і посилено вчать предмети, які знадобляться їм у подальшому житті. Підготовчі курси, репетитори, а попереду державна підсумкова атестація та ЗНО – де знайти час, щоб встигнути всюди? Ні для кого не секрет, що заощаджувати час на навчанні учням допомагають готові домашні роботи. Причому не переписування, а швидше засвоєння, запам’ятовування способу виконання. У подібний спосіб можна готуватися й до практичних занять. Зокрема, на FreeGDZ для 11 класу є готові практичні й лабораторні роботи до підручника 2011 року.

ГДЗ з біології: академічний рівень

ГДЗ з біології 11 клас (Балан, Вервес) на нашому сайті представлені у вигляді прикладів виконання практичних робіт та розв’язання вправ з перевірки знань. Підручник розрахований на академічний рівень.

З’ясуймо, який рівень є академічним і чим він відрізняється від інших. Якщо профільний рівень означає поглиблене вивчення предмета, то академічний рівень свідчить про те, що дисципліна є базовою для певного профілю (наприклад у фізичному профілі – математика). В свою чергу, рівень стандарту дає лише основи знань у певній галузі; до нього можна віднести, наприклад, історію в математичному профілі.

Що стосується виконання практичних завдань з біології, їх в жодному разі не варто переписувати з розв’язника, проте на запропонований спосіб їх оформлення варто все ж таки звернути увагу.

Біологія 11 клас: підготовка до уроків з ФріГДЗ

Для того, щоб добре виконати лабораторну чи практичну роботу в школі, до неї слід підготуватися вдома заздалегідь: вивчити хід заняття, проаналізувати готові відповіді, оцінити спосіб оформлення. Звісно, під час уроку потрібно буде робити власні спостереження й записувати їх. Проте вже не доведеться нічого вигадувати, шукати інформацію в книзі чи Google.

Готуватися до занять за допомогою нашого ресурсу можна швидко та абсолютно безкоштовно. Не потрібні ані паперові розв’язники, ані архіви файлів з відповідями.

Попередньо вивчивши тему практичної роботи, ознайомившись з розв’язками, одинадятикласники матимуть можливість виконати її в стислі терміни. Навіть якщо робота виявиться об’ємною, над нею не доведеться допрацьовувати вдома або доведеться лише доробити мінімально.