ГДЗ Біологія 11 клас Т.С. Котик, О.В. Тагліна (2014) Робочий зошит. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Біологія 11 клас
 • ГДЗ Біологія 11 клас Т.С. Котик, О.В. Тагліна (2014) Робочий зошит. Відповіді та розв'язання
  36

  Т.С. Котик, О.В. Тагліна

  Клас: 11

  Предмет: Біологія

  2014 рік

  Робочий зошит

  Кількість розділів: 14
 • Надзвичайно важливою дисципліною для кожного школяра є біологія. Ця наука дає дітям повне уявлення про все живе на нашій планеті та про його взаємодію з навколишнім світом. У шкільному процесі вона передбачає як вивчення об’ємної теоретичної частини, так і виконання практичної (переважно лабораторних робіт). Проте в 11 класі учні зустрічаються з інноваційними вправами та задачами до певних тем у спеціальних робочих зошитах. Найбільш популярним з них є посібник, написаний Т.С. Котиком і О.В. Тагліною. Впоратися з великою кількістю завдань підліткам допомагають спеціально розроблені розв’язання.

Біологія в 11 класі розширює знання про навколишній світ

Школярі постійно використовують ГДЗ з біології 11 клас (Тагліна, Котик), які допомагають здійснювати ефективну перевірку робіт і проводити коригування помилок. Ці посібники впливають на отримання учнями високих балів, що надзвичайно важливо у випускному класі, адже дані оцінки підуть в атестат. Крім того, рішення звільнюють підліткам значну частину часу, яку можна буде витратити на розвиток інтересів та навичок.

Відповіді до завдань з біології цілком збігаються зі структурою підручника. В них знаходяться результати задач до всіх тем, які вивчаються згідно навчальної програми у 11 класі. Сюди варто віднести «Розмноження організмів» і «Закономірності спадковості». Також, в книзі-помічниці на нашому сайті FreeGDZ, представлені рішення до тематичного контролю знань, практичних та лабораторних робіт.

Робочий зошит не приносить труднощів з FreeGDZ

На нашому освітньому порталі FreeGDZ проживають найкращі відповіді до робочого зошиту з біології Котика та Тагліної. Працювати з ними надзвичайно легко й просто, на що впливає зручний інтерфейс ресурсу. Він не обтяжений лишніми матеріалами та рекламними роликами, що забезпечує максимально швидкий перехід до потрібних посібників

Користування розв’язаннями за одинадцятий клас є абсолютно безкоштовним. Школяр без турбот зможе переглядати книгу в режимі онлайн в будь-який період доби, не проходячи процедури реєстрації. Також, у нашого порталу FreeGDZ існує мобільна версія. Вона забезпечує школяра правильними відповідями, незалежно від його місця перебування.

Без проблем виконуйте біологічні завдання з робочого зашита за 2014 рік, використовуючи для цього перевірені рішення на ресурсі FreeGDZ!