ГДЗ Біологія 9 клас С.В. Страшко, Л.Г. Горяна, В.Г. Білик, С.А. Ігнатенко (2009) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Біологія 9 клас
 • ГДЗ Біологія 9 клас С.В. Страшко, Л.Г. Горяна, В.Г. Білик, С.А. Ігнатенко (2009) . Відповіді та розв'язання
  2

  С.В. Страшко, Л.Г. Горяна, В.Г. Білик, С.А. Ігнатенко

  Клас: 9

  Предмет: Біологія

  2009 рік

  Кількість розділів: 9
 • Усім дев’ятикласникам непевно знайома така проблема, як брак часу на виконання домашніх робіт. Завдань і дисциплін чимало, а ще – гуртки та тренування, додаткові заняття з деяких предметів, адже цей клас для деяких учнів стане випускним. Що потрібно для того, щоб усе встигнути? Щоб вистачало часу на кожний предмет, принаймні на виконання домашніх вправ, школярі зазвичай користуються ГДЗ. І якщо, приміром, на завтра задали завдання з біології за підручником 2009 року, впоратися із домашньою роботою допоможуть готові відповіді, які ми пропонуємо на сайті FreeGDZ. Щоправда, інколи все ж доведеться опрацьовувати матеріал параграфів книги.

Біологія у 9 класі: підготовка до практичних робіт

У дев’ятому класі усі учні загальноосвітніх шкіл України на уроках біології вивчають людину, проте підручники з предмета – різні. Книга 2009 року видання, а разом з нею й ГДЗ з біології 9 клас (Страшко, Горяна, Білик, Ігнатенко) складаються з чотирнадцяти тем, які включають вивчення органів та систем організму людини, складні процеси, які в ньому відбуваються, в тому числі психічні.

Що стосується відповідей, запропонованих на ФріГДЗ, то вони включають лише приклади виконання практичних та лабораторних робіт. З усними завданнями підліткам доведеться працювати самостійно: читати підручник, інколи – шукати інформацію в Інтернеті.

Під час виконання практичних завдань не варто переписувати готові відповіді, тому що результати досліджень можуть відрізнятися. А от брати за основу розрахунки та спосіб оформлення лабораторних робіт – можна.

ГДЗ з біології на FreeGDZ: як користуватися

Знайти готові відповіді й розв’язання на нашому ресурсі дуже просто. З головної сторінки переходимо за потрібним предметом та класом і шукаємо шкільний підручник, за яким відбувається вивчення дисципліни, або, якщо потрібно, робочий зошит.

Розв’язками користуватися зручно як з мобільного телефона й планшета, так і з комп’ютера чи ноутбука. Якщо потрібні відповіді на завдання також з інших предметів – радимо зробити закладку на ФріГДЗ у браузері.

До речі, користування ГДЗ не коштуватиме вам нічого, а так само не потрібна реєстрація на сайті, жодних лімітів немає. Отже, учні, не витрачаючи багато часу, можуть виконувати домашні завдання з будь-яких предметів, розбиратися з незрозумілими завданнями, перевіряти свої відповіді, готуватися до контрольних та самостійних робіт.