ГДЗ Біологія 9 клас Т.С. Котик, О.В. Тагліна (2012) Робочий зошит. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Біологія 9 клас
 • ГДЗ Біологія 9 клас Т.С. Котик, О.В. Тагліна (2012) Робочий зошит. Відповіді та розв'язання
  6

  Т.С. Котик, О.В. Тагліна

  Клас: 9

  Предмет: Біологія

  2012 рік

  Робочий зошит

  Кількість розділів: 63
 • У дев’ятому класі на заняттях біології учні українських шкіл вивчають організм людини: будову, функції, складні процеси, що відбуваються в ньому. В ході вивчення предмета школярі виконують класну й домашню роботу в спеціальному зошиті. І якщо в класі певні незрозумілі моменти допоможе з’ясувати вчитель, вдома відповіді на запитання доводиться шукати самим. А щоб виконання домашньої роботи не забирало надто багато часу, підлітки користуються ГДЗ. На сайті ФріГДЗ дев’ятикласники швидко знаходять відповіді до вправ із зошитів з різних предметів, зокрема робочого зошита з біології (автори – Т.С. Котик, О.В. Тагліна) 2012 року.

Біологія в 9 класі: виконання домашніх, підготовка до контрольних та практичних робіт

Робочий зошит з біології має 63 розділів. ГДЗ з біології 9 клас (Котик, Тагліна), які школярі можуть знайти на сайті FreeGDZ, розташовані аналогічним чином. У кожному розділі містяться відповіді на завдання, задані учням додому.

В кінці вивчених тем є відповіді на завдання тематичних контрольних – два варіанти. В окремих розділах представлені приклади виконання практичних та лабораторних робіт. Наведені розв’язання не варто переписувати або запам’ятовувати, проте зазвичай, ознайомившись з ними, учні швидше й чіткіше висловлюють свої думки.

До речі, й готові домашні завдання слід використовувати лише для перевірки своїх знань або застосовувати лише тоді, коли матеріал уроку не повністю зрозумілий. ГДЗ можна взяти за основу, підкріпивши відповідь власними спостереженнями й міркуваннями.

Опрацьовуємо робочий зошит з біології з ФріГДЗ

Зазначимо, що друкований зошит з біології людини, авторами якого є Т.С. Котик і О.В. Тагліна, досить об’ємний, проте зручний. Відшукавши відповіді та розв’язання на FreeGDZ, дев’ятикласники зможуть і виконувати домашні завдання, і приходити до школи ретельно підготовленими до контрольних робіт, практичних та лабораторних занять. Крім того, учні мають можливість хоча б приблизно знати дату найближчої контрольної роботи і належним чином до неї підготуватися.

Наш ресурс безкоштовний для школярів та дорослих, пошук відповідей не потребує реєстрації на сайті. Знаходити готові домашні завдання чи ключі до контрольних робіт однаково легко з ноутбука, комп’ютера, телефона, планшета.

А якщо виникли складнощі з домашніми завданнями з будь-яких предметів, заходьте на портал ФріГДЗ. Ми допоможемо вчитися краще!