ГДЗ Фізика 9 клас Ф.Я. Божинова, О.О. Кірюхіна, М.О. Чертіщева (2014) Комплексний зошит для контролю знань. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Фізика 9 клас
 • ГДЗ Фізика 9 клас Ф.Я. Божинова, О.О. Кірюхіна, М.О. Чертіщева (2014) Комплексний зошит для контролю знань. Відповіді та розв'язання
  189

  Ф.Я. Божинова, О.О. Кірюхіна, М.О. Чертіщева

  Клас: 9

  Предмет: Фізика

  2014 рік

  Комплексний зошит для контролю знань

  Кількість розділів: 3
 • Для багатьох старшокласників та учнів середньої школи фізика видається одним з найважчих шкільних предметів: безліч формул, понять і величин, а ще складні задачі… Здається, що усе запам’ятати та ще й вміти застосувати нереально. Але зрештою потрібно проходити перевірку знань, писати контрольні роботи. І якщо у дев’ятому класі школярам хочеться мати гарну оцінку, потрібно працювати і ретельно готуватися до практичних та підсумкових робіт. При підготовці до запланованих перевірок з теорії та практики підліткам допоможуть відповіді й розв’язання до комплексного зошита для контролю знань з фізики видання 2014 року, які є на нашому порталі.

Контроль знань з фізики: з ФріГДЗ отримуйте «відмінно»

Комплексний зошит для контролю знань дев’ятикласників з фізики має три розділи: «Практичні тренінги та картки теоретичних знань», «Самостійні роботи», «Контрольні роботи». Структура ГДЗ з фізики 9 клас (Чертіщева, Божинова, Кірюхіна) на FreeGDZ аналогічна.

Контроль теоретичних знань, практичні тренінги, самостійні роботи мають по два варіанти завдань та розв’язок до них, контрольні роботи – 3–4 варіанти. Відповіді для практичного й теоретичного контроль містяться в окремих підрозділах.

Щоб швидко знайти ключі до контрольних вправ на нашому сайті, потрібно обрати на головній сторінці предмет «Фізика», 9 клас, а далі знайти зошит з перевірки знань. До речі, необов’язково запам’ятовувати всіх авторів, адже на сайті розміщене кольорове зображення обкладинки.

Як мати гарні знання з фізики у 9 класі

Якщо учень не відразу добре сприймає нову тему на занятті з фізики, йому необхідно приділити більше уваги домашній роботі. Не буде зайвим ще раз перечитати параграф у підручнику, конспект – у зошиті. Регулярне виконання домашніх завдань – обов’язкове.

Перед підготовкою до контролю знань слід потренуватися виконувати завдання із комплексного зошита, порівнюючи свої відповіді з відповідями на FreeGDZ. Якщо вирішення певної задачі викликає труднощі, можна скористатися підказкою в ГДЗ. Тут важливо не лише запам’ятати, а й розібратися, чому задача вирішується саме так.

Усі ключі на нашому сайті безкоштовні, їх перегляд не вимагає реєстрації. Тому підготовка до перевірки знань з фізики не відбиратиме багато часу. А години і хвилини, виділені на опрацювання контрольних завдань, будуть використані максимально ефективно.