ГДЗ Фізика 9 клас М.О. Чертіщева, Л.І.Вялих (2011) Тест-контроль. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Фізика 9 клас
 • ГДЗ Фізика 9 клас М.О. Чертіщева, Л.І.Вялих (2011) Тест-контроль. Відповіді та розв'язання
  31

  М.О. Чертіщева, Л.І.Вялих

  Клас: 9

  Предмет: Фізика

  2011 рік

  Тест-контроль

  Кількість розділів: 2
 • Як напевно відомо усім школярам, завдання, що пропонуються для контрольних робіт, вчитель бере не тільки з посібників, які розроблені за новою програмою. Адже ті, що містяться у старих книжках також непогані й цілком підходять для контролю знань. Тим більше, що вчитель перевіряє їх на відповідність темі. Якщо говорити про фізику, то що більше видів завдань учень вмітиме розв’язувати, то кращими будуть його знання, а отже, оцінки з дисципліни. Тому пропонуємо дев’ятикласникам при підготовці до самостійних і контрольних робіт застосовувати посібник з тест-контролю за 2011 рік. Перевірити відповіді ви зможе за розв’язками, запропонованими на FreeGDZ.

Фізика 9 клас: вчитися на відмінно легко

Посібник з тест-контролю для дев’ятого класу, а також ГДЗ з фізики 9 клас (Чертіщева, Вялих) складаються з двох розділів – варіантів. У кожному варіанті по 16 самостійних і 6 контрольних робіт. Відповіді на будь-яку роботу подані на окремій сторінці. Це дуже зручно для перевірки. Вони записані саме так, як повинні виглядати розв’язання в учнівському зошиті. Якщо було запитання у вигляді тесту – відповідь позначена літерою. Якщо контрольним завданням була задача – в розв’язнику ви можете знайти повну відповідь.

Тож за допомогою ГДЗ підлітки можуть не тільки запам’ятати алгоритм вирішення тієї чи іншої задачі, а й вміти правильно сформулювати й записати хід виконання вправи. А коректний запис, як ви вже знаєте, значно збільшить ваші шанси отримати гарну оцінку.

Відповіді до контрольних вправ: як користуватися

Щоб знайти розв’язки до посібника з тест-контролю з фізики, а так само готові домашні завдання з будь-якого предмета, потрібно зайти на сайт ФріГДЗ. До речі, не забудьте зробити вкладку в браузері. Далі знаходите навчальну дисципліну, клас і книгу, в якій вміщені завдання.

Усі відповіді на нашому ресурсі безкоштовні, користування сайтом необмежене і не потребує реєстрації та скачування файлів або архівів. Розв’язки доступні в онлайн-режимі з будь-якого електронного пристрою. То ж якщо у вас немає стаціонарного ПК, можете користуватися смартфоном. Єдиний мінус – на малому екрані не відображається уся сторінка з відповіддю, тому картинку доведеться пересувати.

Ми впевнені, що ГДЗ допоможуть вам знаходити відповіді на складні запитання, правильно оформлювати відповіді, а отже, й отримувати високі бали з фізики.