ГДЗ Географія 10 клас О.Г. Стадник, В.Ф. Вовк (2012) Зошит для практичних робіт. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Географія 10 клас
 • ГДЗ Географія 10 клас О.Г. Стадник, В.Ф. Вовк (2012) Зошит для практичних робіт. Відповіді та розв'язання
  58

  О.Г. Стадник, В.Ф. Вовк

  Клас: 10

  Предмет: Географія

  2012 рік

  Зошит для практичних робіт

  Кількість розділів: 2
 • В 10 класі, як правило, учні вже приблизно знають, яку професію оберуть у майбутньому і до якого вишу вступатимуть після закінчення школи. Тому в навчанні визначаються пріоритети. Деякі предмети підлітки починають вивчати більш глибоко й інтенсивно, інші дисципліни відходять на другий план. Проте, якщо є бажання мати гарні оцінки в атестаті, доведеться ретельно готуватися до всіх уроків, особливо до практичних робіт та перевірки знань. Здавати на відмінно роботи з географії за зошитом 2012 року видання (автори О.Г. Стадник, В.Ф. Вовк) можна, заздалегідь опрацювавши завдання в ньому та ознайомившись з правильними відповідями на FreeGDZ.

Географія у 10 класі: готуємося до практичних робіт та узагальнюючого контролю

Щоб бути на 100% готовими до практичного заняття або контрольної роботи, підготовкою слід зайнятися принаймні за кілька днів. Опрацювання матеріалу ввечері перед уроком не буде настільки ефективним, як некваплива, осмислена робота.

В ГДЗ з географії 10 клас (Стадник, Вовк), що розміщені на освітньому сайті ФріГДЗ, є готові відповіді й розв’язання задань, запропонованих в зошиті для практичних робіт. Найкращого результату учні можуть досягти не лише запам’ятавши результати, а й детально розібравшись у способі вирішення поставлених задач.

Розв’язання практичних та контрольних завдань з географії розміщені у тому самому порядку, що й у зошиті. Відповіді з узагальнюючого контролю пропонуються для двох варіантів. Знайти їх на сайті дуже просто: потрібно вказати предмет, клас, а далі вже знайти власне відповіді до зошита, за яким школярі працюють в рамках навчальної програми.

Як ГДЗ й відповіді на контрольні й практичні роботи можуть допомогти у навчанні?

Деякі учні, батьки та вчителі вважають, що ГДЗ та готові відповіді на вправи аж ніяк не сприяють засвоєнню навчального матеріалу. Проте багатьом ці підказки дійсно допомагають. Якщо учень за допомогою готового прикладу розв’язання задачі зрозуміє алгоритм дій, які потрібно застосовувати, він без проблем вирішуватиме й інші подібні завдання.

Для того, щоб скористатися готовими вправами до зошита з практичних робіт з географії, десятикласникам не потрібно ані сплачувати кошти, ані реєструватися на будь-якому електронному ресурсі. Проте корисно буде додати наш сайт до панелі закладок браузера.

З порталом FreeGDZ і домашні завдання, і підготовка до перевірки знань не потребують, то ж у десятикласника залишиться ще досить багато часу на заняття з профільних предметів. На хоббі й відпочинок також.