ГДЗ Географія 6 клас В.Ю. Пестушко, Г.Ш. Уварова (2014) Зошит-практикум. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Географія 6 клас
 • ГДЗ Географія 6 клас В.Ю. Пестушко, Г.Ш. Уварова (2014) Зошит-практикум. Відповіді та розв'язання
  145

  В.Ю. Пестушко, Г.Ш. Уварова

  Клас: 6

  Предмет: Географія

  2014 рік

  Зошит-практикум

  Кількість розділів: 9
 • Географія, яку школярі починають вчити ще у шостому класі, є досить цікавою дисципліною. Проте зазвичай, коли щодня потрібно вчити чималу кількість уроків, на цей предмет часто не вистачає часу. Особливо з огляду на те, що цього навчального року у шестикласників з’являється ще кілька нових предметів. Як усе встигнути, та ще й добре готуватися до практичних робіт та контролю знань? Тим, хто виконує домашні та практичні завдання за друкованим зошитом 2014 року видання, стануть у нагоді відповіді до цього зошита на ФріГДЗ. Щоб добре написати роботу в класі, до неї потрібно заздалегідь підготуватися вдома – розглянути завдання та знайти відповіді.

Географія у 6 класі: нові знання й гарні оцінки

Учні загальноосвітніх шкіл у шостому класі здобувають загальні знання про землю, вчаться працювати з картами. Зошит-практикум, а разом з ним і ГДЗ з географії 6 клас (Пестушко, Уварова), мають чотири основних розділи, а також окремі розділи з творчих, практичних робіт, географічних досліджень.

Відповіді представлені у вигляді сканів з вписаними від руки відповідями. Розв’язки вписані розбірливо, то ж читаються вони легко. У відповідях окрім вправ обов’язково зазначається номер сторінки в друкованому зошиті. Перехід до кожної наступної прави найзручніше здійснювати за допомогою стрілочок, що зверху вікна. Щодо правильності відповідей сумнівів немає, вони пройшли неодноразову перевірку. То ж користуватися ними можна для перевірки власних знань або коли виникли труднощі з розв’язанням.

Готові домашні завдання з географії: готуємося легко з FreeGDZ

Шестикласникам подобається готуватися до звичайних уроків практичних занять у школі, застосовуючи готові відповіді на нашому сайті. Адже їм не потрібно витрачати свої кишенькові кошти на паперовий розв’язник, а так само не потрібно завантажувати файли та папки, які займатимуть місце не комп’ютері або смартфоні. Достатньо мати лише підключення до Інтернету та користуватися ресурсом онлайн.

Відповіді на нашому сайті безкоштовні, реєстрація не потрібна. Якщо відповідь відкривається на маленькому екрані, доведеться рухати зображення вгору-вниз, вправо-вліво, оскільки сторінка повністю не вміщується на пристрої. На моніторі комп’ютера або ноутбука картинка відображається повністю.

Окрім географії, на нашому сайті можна знайти розв’язки й з інших предметів. То ж тепер учні мають можливість отримувати гарні оцінки з усіх шкільних дисциплін.