ГДЗ Географія 9 клас С. Г. Кобернік, Р. Р. Коваленко (2017) Підсумкові контрольні роботи. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Географія 9 клас
 • ГДЗ Географія 9 клас С. Г. Кобернік, Р. Р. Коваленко (2017) Підсумкові контрольні роботи. Відповіді та розв'язання
  9

  С. Г. Кобернік, Р. Р. Коваленко

  Клас: 9

  Предмет: Географія

  2017 рік

  Підсумкові контрольні роботи

  Кількість розділів: 2
 • Як відомо, така наука, як географія, може бути фізичною та економічною. Перша вивчає явища природи, рельєф та ландшафти певної місцевості, друга – господарство, виробничу галузь країн та регіонів. У дев’ятому класі учні загальноосвітніх шкіл вивчають саме економічну географію, місце України у світовому господарстві. Зокрема, програма з предмету передбачає ряд практичних занять, а також дві підсумкові контрольні роботи за брошурою 2017 року. Для підготовки до контролю знань учні можуть скористатися готовими відповідями, що пропонуються на ФріГДЗ. На нашому сайті є не тільки відповіді, а й самі запитання, тому книжку з завданнями можна не купувати.

Географія в 9 класі: готуємося до контрольних тестів

Як і брошурка з завданнями, так і ГДЗ з біології 9 клас Кобернік, Коваленко, складаються з двох розділів, присвячених двом контрольним роботам. Кожне тестування має два варіанти із 23-ма запитаннями.

Усі запитання з варіантами відповідей та правильним розв’язанням розміщені на окремих сторінках. Щоб перейти до наступного або попереднього запитання, потрібно натиснути стрілочку вперед чи назад. Біля цих стрілочок зазначений номер завдань, на які можна здійснити перехід. Крім того, до відповідей можна переходити за номерами в блоці «Інші вправи».

Для того, щоб якісно готуватися до контрольних робіт, краще розпочати підготовку заздалегідь, поступово з’ясовуючи та запам’ятовуючи правильні відповіді. Відкривати відповіді під час уроку, самі розумієте, небажано, а подекуди неприпустимо.

ГДЗ та відповіді до контрольних вправ – реальна допомога у навчанні

Якщо якісь питання викликають у вас труднощі або ви сумніваєтеся у правильній відповіді – звертайтеся за допомогою до FreeGDZ. Ми маємо відповіді та розв’язки з усіх шкільних дисциплін. Не лише географії.

Щоб відшукати потрібні вам відповіді, знаходьте спочатку предмет, а потім свій клас, далі – підручник або зошит із завданнями. Що може бути простіше? Абсолютно усі розв’язки на нашому сайті безкоштовні та доступні з будь-якого електронного пристрою – стаціонарного або мобільного. Подивитися відповіді ви можете в режимі онлайн, а отже, не доведеться зберігати на власному гаджеті зайві папки та файли.

Якщо у вас немає багато часу на виконання домашніх завдань або підготовки до тематичного контролю – заходьте на ФріГДЗ. У нас знайдуться відповіді на будь-які запитання.