ГДЗ Географія 9 клас С. Г. Кобернік, Р. Р. Коваленко (2017) Практикум. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Географія 9 клас
 • ГДЗ Географія 9 клас С. Г. Кобернік, Р. Р. Коваленко (2017) Практикум. Відповіді та розв'язання
  40

  С. Г. Кобернік, Р. Р. Коваленко

  Клас: 9

  Предмет: Географія

  2017 рік

  Практикум

  Кількість розділів: 3
 • Учням дев’ятого класу, майбутнім випускникам зазвичай нелегко встигати виконувати усі домашні завдання, готуватися до перевірок знань. Адже попереду підсумкова атестація, ЗНО. А крім цього, є улюблені гуртки, спортивні команди, друзі й хобі. Як полегшити навчання? Так, ви цілком праві: готові відповіді на FreeGDZ допоможуть вам з виконанням домашніх робіт, а також з підготовкою до практичних уроків і контролю знань, зокрема, з географії. Хоч це начебто і не складний предмет, самоперевірка все одно не завадить. Тим більше, якщо хочеться мати атестат з високими оцінками та бути готовими до будь-яких складних завдань.

Географія у 9 класі: як завжди бути готовими до перевірки знань

Друкований зошит-практикум за 2017 рік, який має назву «Україна і світове господарство», а разом з ним і ГДЗ з географії 9 клас (Кобернік, Коваленко) складаються з трьох розділів – практичних і самостійних робіт, а також вкладиша для перевірок знань із завданнями з експрес-оцінювання.

Відповіді на кожне завдання з практичної чи контрольної роботи розміщуються на окремих сторінках. Сторінки в рамках однієї роботи можна перегортати вперед-назад за допомогою стрілочок, що розміщені зверху віконця. Перехід до певного розділу або до переліку робіт також здійснюється за допомогою стрілочок.

Користуватися готовими відповідями швидко й зручно, проте радимо це робити вдома, перед заняттям. Про те, що не варто переписувати розв’язки слово в слово, гадаємо, що не потрібно й нагадувати.

Відповіді до практикума з географії: ваш секрет успішного навчання

Знання правильних відповідей дійсно допоможе краще написати практичну чи контрольну роботу. Адже ви в такому разі упевнені в своїх силах і швидше зможете зосередитися на завданнях.

Розв’язки до зошита-практикума доступні будь-якому дев’ятикласникові онлайн, абсолютно безкоштовно. Витрачати час на реєстрацію на сайті також не потрібно. Користуватися сайтом ФріГДЗ однаково зручно з планшета чи мобільного телефона, комп’ютера, ноутбука, нетбука.

Якщо ви регулярно виконуватимете домашні завдання, перечитуватимете теми в підручнику, готуватиметеся до практичних занять та перевірок знань, успіх не примусить довго на себе чекати. Крім того, якщо працювати систематично, новий матеріал сприйматиметься швидше, то ж вчитися буде набагато легше й цікавіше.