ГДЗ Географія 9 клас В. М. Бойко, І. Л. Дітчук (2017) Зошит для практичних робіт. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Географія 9 клас
 • ГДЗ Географія 9 клас В. М. Бойко, І. Л. Дітчук (2017) Зошит для практичних робіт. Відповіді та розв'язання
  264

  В. М. Бойко, І. Л. Дітчук

  Клас: 9

  Предмет: Географія

  2017 рік

  Зошит для практичних робіт

  Кількість розділів: 4
 • Географія - це наука про нашу планету Земля. Учні вивчають особливості і види рельєфів, населення, флору і фауну, особливості природних умов. За шкільний курс діти пізнають, що впливає на рух морів (припливи і відливи), як змінюється погода і яким чином випадає над нами дощ, що криється на дні океану та інші дуже цікаві речі. Дев'ятий клас особливо складний, адже в кінці року на учнів чекає державна підсумкова атестація, а для декого це взагалі останній шкільний рік. В школах для затвердження знань використовують різні контрольні і домашні роботи, де учень має показати свої набуті знання і, оскільки, кожен сильний в окремих предметах, в декого можуть виникнути труднощі.

Готові відповіді допоможуть в цьому.

Посібники створені для того, щоб допомагати учням у навчанні. ГДЗ з географії 9 клас (Бойко, Дітчук) містить відповіді на всі завдання за даний рік. Такі посібники користуються зараз великою популярністю через ефективність і зручність у використанні. Багато хто з батьків мають негативне ставлення, адже вважають, що це відбирає від дитини можливість думати, бо все готове лежить під рукою. З посібниками ГДЗ потрібно користуватись за наступним алгоритмом: спочатку учень відповідає на питання за допомогою своїх знань, потім перевіряє за допомогою книги і якщо виявились не правильні відповіді, то може виправити за допомогою посібника, а тему яку не зовсім вивчив винесе для подальшого вивчення. Так зошит для практичних робіт перестане бути страшним сном.

Географія у 9 класі більш соціальна.

Якщо попередні роки на географії вивчали особливості землі, клімату і інше, то в 9 класі більше уваги звертається на соціальні чинники, національну економіку, сектори господарства, тобто порушуються більш глобальні питання. Вивчення проблем людства може видатись ще складнішим, як загальні поняття, тому ГДЗ буде просто необхідним. І для того щоб не шукати тижнями по книгарням даний посібник і щоб не платити захмарні суми був створений наш портал ФріГДЗ, де зібрані посібники практично з усіх предметів. Завантажити можна всього в один клік і на будь який носій. Конкретно посібник з географії 2017 року видання, тому в актуальності сумніватись не потрібно. Відтепер завдяки інтернету, смартфону і нашому порталу FreeGDZ ціла бібліотека може бути в кишені учня.