ГДЗ Геометрія 10 клас Г.П. Бевз, В.Г. Бевз, Н.Г. Владімірова (2010) Профільний рівень. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Геометрія 10 клас
 • ГДЗ Геометрія 10 клас Г.П. Бевз, В.Г. Бевз, Н.Г. Владімірова (2010) Профільний рівень. Відповіді та розв'язання
  59

  Г.П. Бевз, В.Г. Бевз, Н.Г. Владімірова

  Клас: 10

  Предмет: Геометрія

  2010 рік

  Профільний рівень

  Кількість розділів: 5
 • Складна, але неймовірно захоплююча і багатогранна наука, яка сприяє розвитку логіки, мислення і просторовому сприйняттю предметів - це геометрія. З найдавніших часів люди збирали знання про форми і розміри різних фігур, становили теореми і формули, які використовуються і сьогодні. Геометрія застосовується у всіх сферах життя. Вона необхідна в будівництві і архітектурі, мистецтві та машинобудуванні, тому до вивчення цього предмета потрібно ставитися відповідально і уважно. Сьогодні геометрія - одна з основних шкільних дисциплін, які вивчають учні в усьому світі. Але давайте детальніше поговоримо про 10 клас.

Відповіді з геометрії для 10 класу

Навчальна програма з геометрії для десятикласників відрізняється великим об'ємом і певною складністю. Через велике навантаження буває складно впоратися з домашнім завданням самостійно, але ж здавати роботи потрібно вчасно і часто часу на консультацію з вчителем не вистачає. У такій ситуації на допомогу всім учням прийдуть готові домашні завдання. Одним з них є ГДЗ 10 клас геометрія Бевз 2010 року видання. Всі відповіді вже розміщені на нашому сайті та готові поповнити ряди Ваших помічників у складних та простих питаннях.

Розв’язання на найвищий бал

Знайти рішення будь-якої геометричної задачі можна на нашому сайті. Сервіс доступний цілодобово і може без обмежень використовуватися всіма учнями. Сайт має безліч переваг: відвідування та використання матеріалів абсолютно безкоштовне; для роботи не потрібна реєстрація та особисті дані; всі рішення описані докладно і точно; користуватися сайтом можна з мобільного телефону. Отже, виконати всі завдання, зміцнити знання і отримати найвищі оцінки за домашню роботу допоможуть наші цифрові посібники за 10 клас, які доступні кожному школяреві на нашому сайті.