ГДЗ Геометрія 10 клас М. І. Бурда, Н. А. Тарасенкова, О. М. Коломієць (2018) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Геометрія 10 клас
 • ГДЗ Геометрія 10 клас М. І. Бурда, Н. А. Тарасенкова, О. М. Коломієць (2018) . Відповіді та розв'язання
  5

  М. І. Бурда, Н. А. Тарасенкова, О. М. Коломієць

  Клас: 10

  Предмет: Геометрія

  2018 рік

  Кількість розділів: 2
 • Геометрія - це один з основних розділів математики, який дає змогу вивчити поняття простору та відношення різних в ньому тіл. Дана наука наповнена різними теоремами, кресленнями, припущеннями, розвиває просторове та логічне мислення. На перший погляд це складно, а насправді дуже цікаво і дитяча фантазія розвивається на уроках на повну. До кожної теорії передбачається практичне завдання, щоб перевірити сказане на правильність, або ж довести зворотне. Математика взагалі не дається кожному, адже в деяких дітей мозок більш розвинений для гуманітарних наук. Через це іноді виникають труднощі при написанні, наприклад, домашніх робіт і цим самим навіть з успішністю.

Тут допоможуть готові відповіді

Якщо учень ніколи не любив математику, важко вдається рахувати і більш полюбляє гуманітарні науки, то посібник ГДЗ з геометрії 10 клас (Бурда, Тарасенкова, Коломієць) це саме те, що потрібно. В цьому посібнику зібрані всі відповіді та розв'язання, які передбачені підручником нової програми. Посібники складені та перевірені кваліфікованими фахівцями і абсолютно відповідають вимогам. В десятому класі майже кожен встиг вирішити для себе чим хоче займатись в майбутньому і в цей перелік не завжди входить даний предмет. Щоб вистачало часу на всі хобі та на інше дозвілля ГДЗ є невід'ємною частиною буднів. Так появиться час на хобі, друзів та більше можна сконцентруватись саме на виборі професії, що є найважливішим етапом шкільного життя, яке впливатиме майже на все подальше майбутнє.

Геометрія не буде перешкодою ні для кого

Десятий клас є психологічно досить важким, адже купу стресу потрібно пережити в зв'язку з майбутнім вибором та вступом до вищого учбового закладу. Іноді важко навіть усвідомити значущість того чи іншого рішення. Тому для того, аби зняти тягар з плечей хоча б за рахунок домашніх робіт і оцінок, то посібники просто необхідні. А ще для того, щоб цей тягар зняти ще й з гаманця батьків, на порталі 4book їх можна завантажити абсолютно безкоштовно на будь який електронний носій і використовувати навіть в оффлайн режимі. Це заощаджує простір, гроші і робить будні ще більш зручними. Всі посібники на нашому сайті відповідають програмі 2018 року. Ці розв'язання за короткий час стали фаворитами учнів та батьків і вже важко уявити як писати домашню роботу без них.