ГДЗ Геометрія 10 клас М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова (2010) Академічний рівень. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Геометрія 10 клас
 • ГДЗ Геометрія 10 клас М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова (2010) Академічний рівень. Відповіді та розв'язання
  36

  М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова

  Клас: 10

  Предмет: Геометрія

  2010 рік

  Академічний рівень

  Кількість розділів: 6
 • Не тільки великі математики, але і філософи, інші вчені і навіть поети захоплювалися гіпотезами, точністю доказів і незаперечних висновків її величності геометрії. Формування просторової уяви, розвиток логіки неможливе без уявлень про властивості геометричних фігур. Рішення конструктивних і обчислювальних завдань сприяє вдосконаленню інтуїції. Розділ з ГДЗ для 9 класу допоможе порівняти хід вирішення будь-якої задачі, що викликає труднощі. Не так просто розібратися в хитросплетіннях розкладання векторів, складанні рівнянь кола, теореми синусів і косинусів. Непростим є і поняття вписаних і описаних кіл, осьової і центральної симетрії. Всі розділи предмета стануть доступними і зрозумілими, якщо пропрацювати матеріал разом з готовими домашніми завданнями.

Відповіді чекають перевірки

На порталі ФріГДЗ вже розмістився ГДЗ геометрія 10 клас Бурда 2010 року видання. В якому наведено відповіді всіх домашніх завдань до кожної теми та кожного розділу. Розібратися в представленому рішенні і отримати хорошу оцінку стане тепер значно простіше. Ви зможете відкрити будь-який номер задачі та порівняти її зі своєю чернеткою. Виправивши всі помилки можна буде переписати все в свій робочий зошит та знати напевно, що не тільки отримаєш високу оцінку у школі від вчителя, а й те, що матеріал був засвоєний вірно.

Розв’язання стане простішим, якщо...

Навіть якщо немає можливості скористатися комп'ютером для виходу в мережу-інтернет, не варто впадати у відчай. Потрапити на наш сайт можна в будь-який час з мобільного телефону. Сучасні технології дозволяють отримувати необхідну інформацію в режимі онлайн, не вимагаючи при цьому оплати і реєстрації. Наш портал - найкращий помічник у навчанні, що економить час та сили. Вивчай всі нові теми по геометрії разом з цифровими онлайн довідниками впродовж усього навчального року.