ГДЗ Геометрія 10 клас О.Я. Біляніна, Г.І. Білянін, В.О. Швець (2010) Академічний рівень. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Геометрія 10 клас
 • ГДЗ Геометрія 10 клас О.Я. Біляніна, Г.І. Білянін, В.О. Швець (2010) Академічний рівень. Відповіді та розв'язання
  67

  О.Я. Біляніна, Г.І. Білянін, В.О. Швець

  Клас: 10

  Предмет: Геометрія

  2010 рік

  Академічний рівень

  Кількість розділів: 7
 • Щоб вивчати геометрію на високому рівні, необхідно виконувати величезну кількість практичних завдань. Найбільше їх отримують учні 10 класу, коли зустрічаються з підручником за 2010 рік. Цей посібник містить безліч вправ та завдань підвищеного рівня складності. Для здійснення їх ефективного виконання та швидкої перевірки учні користуються ГДЗ, які були створені в останні роки минулого століття. Найбільше школярам подобається співпрацювати з надійними книгами такого формату на нашому сайті ФріГДЗ, отримуючи високі оцінки та глибокий рівень знань. Розгляньмо, як виглядають якісні розв’язання і як з ними правильно працювати.

Складна геометрія в 10 класі пізнається з гарним настроєм

Якісні ГДЗ з геометрії 10 клас (Біляніна, Швець) приносять лише позитивні емоції від навчання. Їх структура дуже проста та складається з декількох компонентів. В будову відповідей входять:

 • зміст, для здійснення швидкого пошуку потрібних завдань;
 • виконання задач, поданих у поетапній формі;
 • результати до прав, які допомагають з перевіркою правильності роботи.

Така функціональна побудова розв’язань на нашому порталі Freegdz дарує можливість самостійної співпраці учнів з книгами-помічницями. Це впливає на їх розвиток і стає основою для укріплення впевненості у власних силах. Відповіді повністю збігаються з навчальним планом і підручником академічного рівня, до якого й були створені. Вони поділені на ряд основних тем: «Вступ до стереометрії», «Взаємне розміщення площин у просторі» та ін.

ГДЗ на ФріГДЗ приносять виключно плюси

Ми ретельно підходимо до вибору кожного довідника на наш сайт, тому впевнено можемо завірити у його високій якості. Працювати з ГДЗ за десятий клас на сторінках Freegdz буде однаково просто як школярам, так і дорослим. Річ у тому, що наш сайт характеризується надзвичайно простою структурною організацією, в якій всі книги відокремлені на розділи. Наш портал має ряд додаткових переваг над іншими ресурсами. Серед них:

 • безкоштовний перегляд посібників;
 • цілодобовий відкритий доступ до всіх рішень;
 • можливість додавання необхідного розв’язання в закладки браузера.

Крім цього, наш портал ФріГДЗ може похвалитися сучасною мобільною версією. Вона швидка і легка у завантаженні та не передбачає внесення оплати. З надійними ГДЗ виконання будь-яких завдань з геометрії буде проходити просто та цікаво!