ГДЗ Геометрія 11 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір (2011) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Геометрія 11 клас
 • ГДЗ Геометрія 11 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір (2011) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання
  73

  А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір

  Клас: 11

  Предмет: Геометрія

  2011 рік

  Збірник задач і контрольних робіт

  Кількість розділів: 2
 • На сьогодні багато хто з учнів, батьків, педагогів упевнені, що вирішальне значення для випускника має ЗНО, а оцінки в атестаті не мають значення. Насправді в деяких випадках, наприклад при однакових балах в ЗНО у кількох абітурієнтів, усе залежить від атестата. І щоб вступити до омріяного вишу, школярам доведеться важко попрацювати. Оскільки геометрія є одним з основних шкільних предметів, їй доведеться приділити чимало уваги, ретельно готуватися до перевірки знань. Надійним помічником у цьому стануть відповіді до розв’язання збірника задач і контрольних робіт (автори – А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір, 2011 рік).

Геометрія в 11 класі: контрольні роботи на відмінно

І школярі, і батьки розуміють, що матеріал з геометрії, який вивчають в 11 класі, досить складний, до того ж випускникові доводиться докладати чимало зусиль також з інших предметів. На все просто не вистачає часу. ГДЗ з геометрії 11 клас Мерзляк, Полонський, Рабінович, Якір, відповіді й розв’язки до збірника задач і контрольних робіт на FreeGDZ стануть у нагоді, якщо за дуже короткий час потрібно якісно підготуватися до тестування.

І збірник задач, і відповіді до нього мають два розділи – тренувальні вправи та контрольні роботи. В обох розділах по два варіанти. Завдань та розв’язок чимало. Але що більше завдань підліток виконає з тієї чи іншої теми, то кращими будуть його знання і легше буде впоратися з контрольною роботою. Якщо якесь завдання із збірника незрозуміле – за допомогою відповідей можна навчитися його розв’язувати.

Рішення до задач та контрольних: вчимося з легкістю

Навіть якщо учень, здавалося б, добре засвоїв тему, трапляється таке, що завдання певного виду він так і не навчився вирішувати. Саме для цих випадків і розроблені тренувальні вправи. Варто лише зрозуміти й запам’ятати алгоритм дій та надалі застосовувати його під час розв’язання подібних задач.

На сайті ФріГДЗ ключі до задач та контрольних робіт безкоштовні, доступні зі смартфонів, планшетів комп’ютерів, лептопів. Знайти їх так само легко, як і готові домашні завдання – вони розміщені в одному розділі. Щоб знайти сторінку, потрібно спочатку визначити предмет і клас.

До речі, відповіді та розв’язки будуть корисні не лише під час тематичної перевірки знань. За їх допомогою підлітки закріплюватимуть нові знання, навички вирішення різних типів задач знадобляться під час зовнішнього незалежного оцінювання.