ГДЗ Геометрія 11 клас Г.В. Апостолова (2011) Академічний, профільний рівні. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Геометрія 11 клас
 • ГДЗ Геометрія 11 клас Г.В. Апостолова (2011) Академічний, профільний рівні. Відповіді та розв'язання
  20

  Г.В. Апостолова

  Клас: 11

  Предмет: Геометрія

  2011 рік

  Академічний, профільний рівні

  Кількість розділів: 6
 • Геометрія в одинадцятому класі як базовий та профільний предмет є набагато складнішою, аніж цей самий предмет на стандартному рівні. І це не дивно, тому що учні, які навчаються за такою програмою, зазвичай вступають до технічних вишів, де математичні науки є основними дисциплінами. Отже, зрозуміло, що рівень знань має бути на високому рівні. Якщо майбутній випускник не займається з репетитором, обмежившись лише поглибленою шкільною програмою, у нього можуть виникнути труднощі із розв’язанням особливо складних задач і вправ. В такому разі у нагоді стануть готові домашні завдання до підручника з геометрії за 2011 рік, що запропоновані на FreeGDZ.

Геометрія: профільний та академічний рівень. Виконання домашніх робіт за ФріГДЗ

Підручник для 11 класу, а також ГДЗ з геометрії 11 клас Апостолова, складаються з чотирьох великих тематичних розділів, завдань для самоперевірки і для підготовки до вищого технічного навчального закладу.

В 11 класі в рамках вивчення геометрії на академічному й профільному рівні школярі проходять на уроках такі теми, як вектори й координати, багатогранні кути, геометричні тіла та багатогранники, вчаться обчислювати площу й об’єми геометричних тіл.

Виконуючи домашні завдання або готуючись до перевірки знань в школі, опрацьовуючи матеріал самостійно, слід враховувати, що нумерація вправ у підручнику, а так само у відповідях та розв’язаннях, розпочинається заново у кожному параграфі. Тому важливо уважно стежити за номером параграфа, щоб не переплутати розв’язки.

ГДЗ з геометрії: доступно для кожного

Відповіді до кожної вправи на нашому сайті подаються на окремій сторінці. Сторінки ви можете перегортати, щоб перейти до наступної розв’язки, або переходити на відповіді за допомогою кнопок у блоці «Інші вправи» одразу під зображенням з вже переглянутим готовим розв’язанням.

Усі відповіді на нашому ресурсі доступні школярам безоплатно й безлімітно. Користуватися ними зручно зі смартфона, планшета, комп’ютера чи ноутбука. У нас є будь-які розв’язки, з усіх предметів, незалежно від року видання підручника чи автора.

Готуватися щодня до уроків, контролю знань в школі, виконувати домашні завдання з ФріГДЗ зручно як при стандартному рівні вивчення предметів, так і при академічному та профільному. Навчання ще ніколи не було таким легким, як нині, разом з нами.