ГДЗ Геометрія 8 клас А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О.Ф. Крижановський, С.В. Єршов (2016) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Геометрія 8 клас
 • ГДЗ Геометрія 8 клас А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О.Ф. Крижановський, С.В. Єршов (2016) . Відповіді та розв'язання
  576

  А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О.Ф. Крижановський, С.В. Єршов

  Клас: 8

  Предмет: Геометрія

  2016 рік

  Кількість розділів: 4
 • Вивчення шкільних предметів не всім учням дається однаково. Хтось добре сприймає точні дисципліни, інші – гуманітарні, треті – природничі. Але в будь-якому разі під час навчання в школі доведеться знати основи з усіх предметів. Що стосується геометрії, вже у восьмому класі школярі повинні вміти виконувати досить нелегкі задачі. Та якщо з уроку не зрозуміло, як потрібно вирішувати завдання, а завтра у класі потрібно показати й пояснити готову домашню роботу – що робити? Сучасним підліткам не слід пояснювати, що таке ГДЗ. Отже, відповіді та розв’язання до задач з геометрії з підручника А.П. Єршової й інших авторів 2016 року вони знайдуть на сайті FreeGDZ.

Геометрія у 8 класі: домашні завдання й підготовка до контрольної

Як і підручник з навчальної програми, ГДЗ з геометрії 8 клас (Єршова, Голобородько, Крижановський), що пропонуються на онлайн-ресурсі FreeGDZ, вміщують чотири розділи. Ці розділи присвячені вивченню та рішенню задач про чотирикутники, трикутники, в тому числі прямокутні, многокутники. Саме у восьмому класі школярі вивчають теорему Піфагора. В кінці кожного розділу містяться завдання з підготовки з тематичного контролю.

Усі відповіді розподілені за параграфами, навпроти кожного параграфа вказані номери задач, які входять до нього. Як правило, в домашніх роботах по декілька завдань. Знаходити їх окремо не потрібно, адже сторінки з відповідями можна перегортати, клікаючи на одну зі стрілок – праву або ліву. Сам підручник шукають спочатку за предметом, а потім за класом.

Розв’язуємо задачі на відмінно з ФріГДЗ

Навіть ті учні 8 класу, які не мають яскраво виражених математичних здібностей, можуть отримувати гарні оцінки з геометрії, якщо трошки докладуть зусиль. Школярі, які не займаються з репетитором і не відвідують додаткових занять, як правило, вчаться вирішувати задачі й готуються до перевірки знань за допомогою ГДЗ.

Готові ключі до завдань розкривають передусім способи і порядок дій при розв’язанні вправ. Розібравши та запам’ятавши ці дії, можна легко вирішувати аналогічні задачі. ГДЗ на нашому сайті не коштуватимуть школярам жодної гривні, реєстрація не потрібна, користування необмежене.

Отже ті, хто має час та бажання добре вчитися, хто готовий багато працювати самостійно, обов’язково досягнуть своєї мети. А електронний ресурс FreeGDZ завжди готовий у цьому допомогти.