ГДЗ Геометрія 8 клас Г.П. Бевз, В.Г. Бевз, Н.Г. Владімірова (2008) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Геометрія 8 клас
 • ГДЗ Геометрія 8 клас Г.П. Бевз, В.Г. Бевз, Н.Г. Владімірова (2008) . Відповіді та розв'язання
  35

  Г.П. Бевз, В.Г. Бевз, Н.Г. Владімірова

  Клас: 8

  Предмет: Геометрія

  2008 рік

  Кількість розділів: 4
 • Щороку, навіть у звичайній загальноосвітній школі, навчання стає дедалі важчим. Знання з різних предметів стають глибшими, а завдання складнішими. З'являються нові предмети. І якщо в молодшій та на початку середньої школи вирішувати деякі завдання допомагали батьки, то у старших, зокрема восьмому класі, учням доводиться працювати самостійно. Але добре те, що нині і в друкованому вигляді, і в електронному є відповіді до домашніх вправ, а також до завдань з контрольних робіт. Якщо вам потрібні розв'язки до підручника з геометрії видання 2008 року, на ФріГДЗ ви знайдете їх обов’язково. Відшукати їх легко, користуватися ними зручно.

Домашні роботи з FreeGDZ – чудове рішення

Підручник для 8 класу, а разом з ним і ГДЗ з геометрії 8 клас (Бевз, Владімірова) складаються з чотирьох розділів. Восьмикласники вивчають трикутники, чотирикутники, многокутники, розв’язують задачі з прямокутними трикутниками.

Відповіді на нашому сайті знайти дуже просто: на головній сторінці знаходите клас, предмет, в цьому разі геометрію, а далі – підручник. Ви обов'язково знайдете книгу, за якою проходить навчання у вас на уроках. Адже на FreeGDZ зібрані підручники й посібники різних років видання та різних авторів.

Усі розв'язки до підручника з геометрії на сайті розміщені на окремих сторінках. То ж якщо додому задано кілька задач або вправ, ви можете гортати ці сторінки уперед або назад. До кожної наступної відповіді можна переходити також через блок «Інші вправи».

Геометрія у 8 класі: простіше не буває

Величезний плюс готових домашніх завдань, які пропонуються на нашому ресурсі, в тому, що вони безкоштовні та доступні з будь-якого електронного пристрою, мобільного чи стаціонарного. Вам не доведеться купувати величезну книгу-розв'язник або завантажувати відскановані файли. Відповіді можна відкрити в будь-який час, потрібен лише доступ до Інтернету.

Окрім геометрії розв'язки, що є на FreeGDZ, можна використовувати для виконання домашніх робіт, для підготовки до тематичного контролю, для самоперевірки знань з будь-якої дисципліни.

То ж школярі можуть перевіряти правильність своїх відповідей, готуватися до контрольних, вчитися розв'язувати нові й незрозумілі завдання. Це допоможе їм вчитися краще, при цьому залишаючи час на відпочинок та спілкування з друзями.