ГДЗ Геометрія 8 клас М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова (2007) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Геометрія 8 клас
 • ГДЗ Геометрія 8 клас М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова (2007) . Відповіді та розв'язання
  26

  М.І. Бурда, Н.А. Тарасенкова

  Клас: 8

  Предмет: Геометрія

  2007 рік

  Кількість розділів: 4
 • Задали багато уроків? З сьогодні на завтра потрібно зробити кілька задач з геометрії, а ще вірш з літератури, параграф з історії, ще один з біології. Коли усе встигнути? Тим більше шкода витрачати цілий вечір на домашні завдання, адже в тебе напевно є безліч інших набагато цікавіших справ. Проте ти знаєш, що безвихідних ситуацій не буває. Коли впоратися самотужки важко, звертайся по допомогу. Якщо ти вчишся у восьмому класі і тобі задали вправи з геометрії за підручником 2007 року, шукай на сайті FreeGDZ готові домашні завдання. Вони допоможуть швидко зробити «домашку», і в тебе залишиться ще багато вільного часу на хобі й відпочинок з друзями.

Геометрія у 8 класі: вчимося із задоволенням

На перший погляд здається, що навчання в школі не може приносити задоволення. Але згадай той час, коли ти отримав гарну оцінку за складну контрольну. Таке ж бувало? І погодься, відразу предмет ставав нібито цікавішим. Так само й з геометрією. Складно, але усе можливо. Варто тільки спробувати.

Підручник з дисципліни, а отже, і ГДЗ з геометрії 8 клас (Бурда, Тарасенкова), складаються з чотирьох розділів, поділених на параграфи. Програма для восьмого класу передбачає вивчення таких геометричних фігур, як трикутники, чотирикутники, многокутники. Саме цього року у школі вивчають відому теорему Піфагора.

Знання, отримані на уроках геометрії, обов’язково знадобляться тобі у старшій школі. То ж не пропускай матеріал. Якщо захворів чи з іншої причини пропустив урок – знайди відповіді на нашому сайті. За їх допомогою тобі вдасться наздогнати програму.

Розв’язання задач і вправ: зручно з ФріГДЗ

Напевно ти давно шукаєш ресурс, де були б відповіді на будь-які завдання з домашніх або контрольних робіт. Вітаємо, тобі це вже вдалося. Тепер не доведеться блукати у пошуковику, намагаючись знайти розв’язку до старого підручника. У нас є відповіді до вправ з підручників різних років та різних авторів.

Як знайти розв’язки до завдань з певної книги? Легко – на головній сторінці сайту відшукай премет і клас, а далі – підручник. Усі відповіді на FreeGDZ безкоштовні, користування сайтом необмежене і не потребує реєстрації. Проте для зручності краще таки зроби закладку в браузері, яким зазвичай користуєшся.

І ще. Не переписуй сліпо відповіді, запам’ятовуй алгоритм розв’язання задач, способи оформлення вирішень у зошиті. Тільки так ти справді навчишся вправлятися із задачами й успішно проходитимеш контроль знань. Успіхів!