ГДЗ Хімія 10 клас О.Г. Ярошенко (2010) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Хімія 10 клас
 • ГДЗ Хімія 10 клас О.Г. Ярошенко (2010) . Відповіді та розв'язання
  8

  О.Г. Ярошенко

  Клас: 10

  Предмет: Хімія

  2010 рік

  Кількість розділів: 4
 • На перший погляд здається, що хімія – дуже складна наука. І щоб мати з цього предмета гарні оцінки слід чимало працювати, особливо у старших класах, коли в школі вивчається органічна частина цієї науки. Звісно, потрудитися доведеться. Проте цілком реально мати час також на інші предметі, а крім них – на улюблені справи та відпочинок. Як це можливо? За допомогою готових відповідей на FreeGDZ. Якщо ви навчаєтеся у десятому класі та опановуєте дисципліну за підручником 2010 року – ми вже підготували для вас розв’язки. У зручності користування нашим сайтом ви можете переконатися самі. Отже, ласкаво просимо! Вчіться краще разом з нами!

Хімія у 10 класі: з ФріГДЗ буде цікаво

Чи помітили ви, що часто той чи інший предмет не подобається не тому, що він не цікавий, а тому що в ньому є багато чого незрозумілого. Приміром, вчитель на уроці пояснив не зовсім доступно, учень пропустив заняття, а далі матеріал вже не сприймається. Добре, якщо є репетитор або якщо пояснити тему може хтось із дорослих. Якщо ж ні, доведеться працювати самостійно.

Але нині добре те, що для того, щоб наздогнати шкільну програму, не потрібно купувати розв’язники чи довго шукати потрібну інформацію в Інтернеті. Маючи доступ до онлайн-відповідей, можна знайти підказки до будь-яких завдань.

Підручник із шкільної дисципліни, а також ГДЗ з хімії 10 клас складаються з двох великих тем, які поділені на параграфи. До кожного з них ми пропонуємо відповіді на домашні завдання та розв’язки до практичних робіт та лабораторних дослідів.

Гарні оцінки з хімії за допомогою ГДЗ

На сьогоднішній день для того, щоб бути готовими до уроків на 100%, не потрібно ані вкладати багато коштів, ані сидіти годинами над підручниками чи книжками в бібліотеці. З FreeGDZ усе набагато простіше: зайшов на електронний ресурс, знайшов свій клас, дисципліну, підручник – і можна швидко готуватися до заняття.

Якщо матеріал зрозумілий і завдання начебто нескладно виконати самостійно – відповідь можна лише перевірити. Якщо ж виникли труднощі – готові домашні завдання допоможуть розібратися у складній темі та зрозуміти, як розв’язується той чи інший тип задач.

До речі, користування нашим сайтом цілком безкоштовне, не обмежене часом та кількістю переглянутих сторінок. Не потрібна й реєстрація. До того ж окрім хімії ми можемо запропонувати розв’язки з будь-яких предметів.