ГДЗ Хімія 10 клас Ю.В. Ісаєнко, С.Т. Гога (2011) Тест-контроль. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Хімія 10 клас
 • ГДЗ Хімія 10 клас Ю.В. Ісаєнко, С.Т. Гога (2011) Тест-контроль. Відповіді та розв'язання
  25

  Ю.В. Ісаєнко, С.Т. Гога

  Клас: 10

  Предмет: Хімія

  2011 рік

  Тест-контроль

  Кількість розділів: 2
 • Чи не в кожного учня, який добре вчиться в школі, окрім природних здібностей і талантів є свої секрети, які дозволяють досягати успіхів у навчанні. Це може бути що завгодно: кропітка щоденна праця, додаткові заняття, правильний розподіл часу тощо. Не обійтись і без ретельної підготовки до перевірки знань, особливо коли заздалегідь відома дата самостійної чи контрольної роботи. Якщо школярам, що навчаються у десятому класі, необхідно підготуватися до тестування з хімії – їм необхідно попрацювати над завданнями у зошиті з тест-контролю. Перевірити свої знання учні можуть завдяки відповідям до зошита за 2011 рік на FreeGDZ.

Хімія у десятому класі: навчаймося із задоволенням

Часто буває що школярам перестає подобатися якийсь предмет через те, що щось незрозуміло, певні знання упущені, з’являються низькі оцінки. Але ж усе можна виправити, причому швидко і самостійно. Якщо таким предметом стала хімія зі складними задачами та формулами – розібратися в них допоможуть готові відповіді на нашому сайті.

Знайти розв’язки дуже просто й під силу навіть учням середньої школи, тим паче – десятикласникам. Спочатку обираємо предмет або клас, далі – навпаки, а потім шукаємо книгу чи робочий зошит.

ГДЗ з хімії 10 клас (Ісаєнко, Гога) на ФріГДЗ складаються з двох розділів-варіантів, в кожному з них підрозділи – самостійні та контрольні роботи. Усі відповіді на кожну роботу представлені на окремих сторінках.

Це особливо зручно, коли метою є лише перевірка правильності своїх відповідей. Звіритися можна відразу, без переходів.

Як навчитися розв’язувати задачі з хімії швидко й безкоштовно

Розв’язки до вправ, відповіді на запитання й тести не лише з хімії, а й інших предметів школярі загальноосвітніх шкіл можуть знайти на нашому сайті, не вносячи жодної гривні.

Ключі до задач однаково доступні з комп’ютерів, лептопів, планшетів та смартфонів. Щоправда, на портативному пристрої не завжди можна бачити сторінку з відповідями повністю, інколи доведеться пересувати зображення вправо чи вліво, вниз або вгору. Готові рішення швидко знаходяться в онлайні, то ж не потрібно завантажувати файли та архіви чи встановлювати додатки. Тим більше не потрібні важкі й товсті паперові розв’язники.

Отже, бачимо, що готуватися до тест-контролю з хімії та інших дисциплін, отримувати нові знання можна легко та без жодних витрат. Варто лише звернутися до FreeGDZ.