ГДЗ Хімія 9 клас Н.М. Буринська, Л.П. Величко (2009) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Хімія 9 клас
 • ГДЗ Хімія 9 клас Н.М. Буринська, Л.П. Величко (2009) . Відповіді та розв'язання
  7

  Н.М. Буринська, Л.П. Величко

  Клас: 9

  Предмет: Хімія

  2009 рік

  Кількість розділів: 4
 • Дев’ятий клас для деяких учнів загальноосвітніх шкіл є останнім роком навчання у школі. Ті, хто планує вступати до коледжу, ліцею чи гімназії, починаючи з 2018 року, проходитимуть не тільки підсумкову атестацію, а й ЗНО. То ж протягом навчального року доведеться чимало попрацювати. З іншого боку, через надмірні навантаження дев’ятикласникам важко мати гарні оцінки з усіх предметів, на це катастрофічно не вистачає часу. Такий предмет, як хімія, у подальшому поглиблено вивчатимуть мало учнів. Тому для більшості, щоб зекономити час, пропонуємо під час виконання домашніх робіт користуватися ГДЗ до підручника, зокрема 2009 року, на FreeGDZ.

Хімія у 9 класі: як зекономити час при виконанні домашніх задань

Шкільний підручник 2009 року випуску та ГДЗ з хімії 9 клас (Буринська, Величко) складається з чотирьох розділів: повторення матеріалу за восьмий клас, «Розчини», «Хімічні реакції», «Найважливіші органічні сполуки». Саме з останнього розділу розпочинається вивчення органічної хімії.

Кожен розділ поділяється на параграфи, в них – по кілька завдань. На нашому ресурсі відповіді на кожне з них подаються на окремій сторінці. До речі, їх не потрібно постійно відкривати й закривати: знайти потрібну сторінку можна, перегорнувши одну або декілька попередніх за допомогою стрілок. Аналогічно можна повернутися на початок параграфа або розділу.

Щоб знайти ГДЗ на сайті, оберіть предмет – «Хімія», клас – дев’ятий, а потім шукайте книгу, за якою проходить навчання на уроках.

Розв’язник з хімії: готові до кожного уроку

Для того щоб якісно підготуватися до уроку хімії, дев’ятикласникам не потрібно купувати товсті збірники – розв’язники з усіх предметів. Адже є набагато простіший та до того ж безкоштовний варіант – готові домашні завдання на ФріГДЗ.

Користування нашим ресурсом необмежене, реєстрація на порталі не потрібна. Будь-які відповіді – не лише з хімії, а й з інших предметів – доступні онлайн з мобільних телефонів та планшетів, лептопів і комп’ютерів.

Отже, учням не доведеться довго шукати відповіді в Інтернеті або витрачати години на вирішення складних задач. З ГДЗ у них залишатиметься ще досить багато часу для підготовки до випускних іспитів, ЗНО, а також для занять спортом і дозвілля. При цьому вони завжди матимуть можливість приходити на урок хімії підготовленими найкращим чином.