ГДЗ Хімія 9 клас Ю.В. Ісаєнко, С.Т. Гога (2011) Тест-контроль. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Хімія 9 клас
 • ГДЗ Хімія 9 клас Ю.В. Ісаєнко, С.Т. Гога (2011) Тест-контроль. Відповіді та розв'язання
  60

  Ю.В. Ісаєнко, С.Т. Гога

  Клас: 9

  Предмет: Хімія

  2011 рік

  Тест-контроль

  Кількість розділів: 2
 • Дев’ятий клас для учнів будь-яких шкіл – звичайних чи спеціалізованих – є досить непростим. Наприкінці навчального року на них чекає державна підсумкова атестація, а для деяких ще й настає час для обрання майбутньої професії. Якісь предмети вивчаються ретельно, інші відходять на другий план. Якщо школяр точно знає, що такий предмет як хімія, не знадобиться йому в майбутньому, для нього досить буде орієнтуватися в шкільній програмі, виконувати домашні завдання та вчасно готуватися до тест-контролю. Зокрема, для тих, хто пише контрольні роботи за спеціальним зошитом 2011 року, в нагоді стануть ГДЗ, які є на нашому сайті.

Хімія у 9 класі: як швидко підготуватися до контролю знань

Зошит з тест-контролю за 2011 рік та ГДЗ з біології 9 клас (Ісаєнко, Гога) містять два варіанти відповідей на завдання з контрольних та самостійних робіт. В зошиті передбачено дев’ять самостійних та чотири контрольні роботи на рік. Проте шкільною програмою, та зокрема, вчителем може встановлюватися інша кількість уроків, відведених на контроль знань.

Для того, щоб готуватися до тематичного контролю, найкраще буде самостійно вдома розв’язувати вправи, які пропонуються в зошиті. Причому обидва варіанти. А готові відповіді рекомендуємо звіряти з розв’язками, що подані на FreeGDZ. Звісно, якщо в задачах є якісь незрозумілі моменти, їх можна з’ясувати за допомогою готових розв’язань.

Якщо зрозуміти алгоритм вирішення, то надалі подібні завдання не викликатимуть жодних труднощів.

Домашні роботи з хімії та підготовка до тест-контролю з ФріГДЗ

Окрім відповідей до контрольних та самостійних робіт з хімії на нашому ресурсі учні також знайдуть готові домашні завдання з усіх предметів, незалежно від того, за яким підручником вони навчаються.

З ГДЗ легко працювати зі смартфона та планшета, ноутбука і домашнього ПК. Щоправда, інколи з невеликого екрана сторінка з відповіддю відображається не повністю, проте ця проблема легко вирішується, адже картинка з прикладом виконання рухається вправо-вліво, вгору-вниз.

За відповіді та завдання, що є на нашому сайті, не потрібно платити, не вимагається і реєстрація, користування ресурсом необмежене. Отже, учні дев’ятого, та й взагалі будь-якого, класу можуть швидко й успішно готуватися до звичайних уроків та перевірок з усіх предметів. З FreeGDZ легко вчитися й отримувати гарні оцінки!