ГДЗ Інформатика 3 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд, Ф.М. Рівкінд (2013) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Інформатика 3 клас
 • ГДЗ Інформатика 3 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд, Ф.М. Рівкінд (2013) . Відповіді та розв'язання
  58

  Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд, Ф.М. Рівкінд

  Клас: 3

  Предмет: Інформатика

  2013 рік

  Кількість розділів: 6
 • Комп’ютерні технології стали частиною наших буднів. Зараз більшість дітей та дорослих не може уявити свій день без інтернету. Завдяки комп'ютерам люди працюють зараз, адже не знайдете ні одного великого магазину без екрану біля каси. Якщо ще кілька десятиліть тому це було не так поширено в нашій країні і той факт, що ми можемо знайти будь що завдяки одній пошуковій системі здавався трохи диким, то зараз діти з самого малечку вже сприймають це за норму і навіть не уявляють як це було жити без такого. Іноді здається що вже дітки маючи 1-2 рочки підсвідомо розуміють загальноприйняті значки інтерфейсів і сміливо по ним тикають пальцями.

Інформатика в 3 класі це перше вікно в світ технологій.

Дуже корисно, що в школі викладають інформатику і вчать грамотно користуватись ресурсами. Тому що до зручності маєм в добавок і небезпеку. Якщо комп’ютер сам по собі зовсім безпечний, то вже підєднавши до всесвітньої мережі стає логовом технічних вірусів та складом не потрібної для дітей інформації. Про це все діти почують в третьому класі на уроках інформатики і свої знання будуть підтверджувати за допомогою практичних завдань. Для того, щоб з новою галуззю науки не виникло проблем, надійним партнером стане посібник ГДЗ з інформатики 3 клас Г.В. Ломаковська, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінд, Ф.М. Рівкінд (2013), в якому учні знайдуть відповіді на всі завдання та обширні роз'яснення до них. Учням в третьому класі в кінці року потрібно буде показати свої практичні знання у створенні власних проектів і в цій головній події року з цього предмету допоможе ГДЗ.

Відповіді доступно написані та відповідають завданням.

Розв'язання кожного завдання дуже коректне і підійдуть як для перевірки, так і для копіювання. Завдання дуже цікаві, але для тих, які не близько знайомі комп’ютером можуть здатись складними. І щоб маленькі третьокласники не тягнули за собою цілі томи, зроблений дуже зручний ресурс - це наш сайт “ФРІ ГДЗ”. Портал дає змогу безкоштовно і дуже просто завантажувати ГДЗ за один клік, а якщо дитина має свій телефон, то може зберегти книгу собі в закладки. Дуже символічно і зручно використовувати для інформатики онлайн-книгу, адже учень цим, власне, і практикує використовування комп'ютерних технологій та інтернет ресурсів. Якраз в третьому класі вивчатиметься тема про пошукові системи та про різні алгоритми пошуку, звісно, до цих завдань також знайдеться відповідь у ГДЗ на нашому сайті FreeGDZ.com.