ГДЗ Історія України 10 клас В. В. Воропаєва (2014) Тест-контроль. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Історія України 10 клас
 • ГДЗ Історія України 10 клас В. В. Воропаєва (2014) Тест-контроль. Відповіді та розв'язання
  94

  В. В. Воропаєва

  Клас: 10

  Предмет: Історія України

  2014 рік

  Тест-контроль

  Кількість розділів: 3
 • Історія - це простими словами минуле. Сьогоднішній день, завтра вже теж вважатиметься історією. Кожна країна має свою історію в когось столітня, в когось тягнеться вже тисячі років. Завдяки подіям минулого кожен народ різний і поділ земель на країни теж відбувався не просто так, можемо отримати відповіді на питання сучасності: чому така культура, які народи вплинули на її розвиток, чому певні речі прийняті саме таким чином і інші. Історія України не виняток. Країна за роки була розірвана в різні боки, певні частини відносились до заходу, інші до сходу, тому історія наша дуже багата. Як і кожен шкільний предмет, Історія України передбачає багато завдань.

Розв’язання до цих завдань теж існують.

І їх навіть шукати зараз не потрібно, адже зібрані в один посібник ГДЗ з історії України 10 клас Воропаєва. Цей посібник призначений для допомоги в написанні тест-контролю і містить відповіді як на завдання з історії України, так і на завдання з всесвітньої історії. Десятий клас насичений новими темами і уроків стає дедалі більше, адже це перед останній рік. Варто зауважити, що історія України є обов’язковим предметом на ЗНО, тому підготовку можна почати вже зараз. Посібник відповідає тестам 2014 року, тому з актуальністю проблем не виникне. Історія в десятому класі сконцентрована більш на подіях ХХст., а це період не легкий. Всього за століття відбулись дві наймасштабніші війни, довга адаптація після нього та початок зовсім іншої, новітньої історії. Вивчати є що.

Історія - це те, що потрібно знати всім.

Звісно, кожен другий не стане істориком, що і добре. Всі учні різні і мають кардинально інші вподобання, але на мінімальному рівні для загального розвитку все ж потрібно знати. ГДЗ буде ідеальним помічником і для тих, хто впевнений в своїх знаннях, але спокійніше перевірити написане, а також і для тих, кому важко дається запам’ятовувати таку кількість дат та подій і потребує допомоги. Для максимальної зручності, щоб можна було забути про вічні пошуки потрібної книги і про величезні суми за них, був створений сервіс FreeGDZ. Він україномовний та зручний у використанні. Наш портал дозволяє завантажувати книги в один клік на будь який носій, тому допомога завжди буде під руками. Нові рішення в економії часу створені для того, щоб користуватись ними, а не для того, щоб відрікатись зі словами “це не приносить користі”.