ГДЗ Математика 11 клас А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір (2019) . Відповіді та розв'язання |
← ГДЗ Математика 11 клас |
-
А. Г. Мерзляк, Д. А. Номіровський, В. Б. Полонський, М. С. Якір
Клас: 11
Предмет: Математика
2019 рік
Кількість розділів: 6
-
Є учні, що переписують повністю домашні завдання з готових відповідей. Але такий варіант виконання не зовсім підходить для того, щоб отримати гарні оцінки. Гдзкорисно використовувати скоріше як помічника. Спираючись на готові відповіді, школяр має можливість вирішувати завдання самостійно та перевіряти себе, щоб переконатися у правильності виконання справи. Якщо учень переписує відповіді постійно, він ризикує з часом відстати від шкільної програми.
Алгебра. § 1. Показникова та логарифмічна функції ↑
2. Показникові рівняння № 1-20
3. Показникові нерівності № 1-20
6. Логарифмічні рівняння № 1-18
7. Логарифмічні нерівності № 1-14
Алгебра. § 3. Елементи комбінаторики, теорії ймовірностей і математичної статистики ↑
Геометрія. § 4. Многогранники ↑
16. Призма № 1-33
17. Паралелепіпед № 1-20
18. Піраміда № 1-33
Геометрія. § 5. Тіла обертання ↑
19. Циліндр № 1-25
20. Конус № 1-30
21. Куля та сфера № 5-24
Коли потрібен розв'язник
Математика не у кожного учня є одною з сильних сторін. Іноді певна тема здається незрозумілою. Не краща ситуація складається і в тих випадках, коли учень хворіє тиждень або навіть більше, а потім знов повертається до школи й нічого не розуміє. Все, що каже вчитель на уроці, звучить для нього китайською мовою. Щоб наздогнати програму, потрібно займатися більше; а щоб додаткова робота не проводилася даремно, корисно перевірити себе за допомогою гдз — наприклад, гдз математика 11 клас Мерзляк.
Математика: як отримати 12 балів
Добросовісний та кмітливий учень використовує розв'язник, щоб простежити логіку виконання завдань, а не щоб позбавитися від необхідності робити уроки. Багато учнів бажають мати кращі оцінки, особливо якщо справа стосується математики. І не останню роль тут грають плани на майбутнє: адже в 11-му класі учні готуються до вступу до вищих навчальних закладів. Якщо використовувати розв'язник для самоперевірки, учень має можливість виконати більше задач та краще підготуватися до екзамену. Саме тому без розв'язника не обійтись, але його використання повинно бути помірним.