ГДЗ Математика 4 клас Г.П. Лишенко (2015) Робочий зошит до підручника М.В. Богдановича. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Математика 4 клас
 • ГДЗ Математика 4 клас Г.П. Лишенко (2015) Робочий зошит до підручника М.В. Богдановича. Відповіді та розв'язання
  169

  Г.П. Лишенко

  Клас: 4

  Предмет: Математика

  2015 рік

  Робочий зошит до підручника М.В. Богдановича

  Кількість розділів: 29
 • На перший погляд здається, що для учням молодших класів взагалі не потрібні готові домашні роботи, навіть з математики. Адже завдання настільки прості, що батьки, навіть не задумуючись, допоможуть їх вирішити, причому за лічені хвилини. Але тут є нюанс: дорослі можуть правильно розв’язати завдання, і навіть відповідь збігатиметься, тільки спосіб може бути не таким, який школярі вивчали на уроці. Якщо дитина ходить до 4 класу і вивчає математику за підручником М.В. Богдановича, домашні завдання вона швидше за все виконує за робочим зошитом 2015 року (Г.П. Лишенко). На сайті ФріГДЗ є відповіді та розв’язання до цього зошита, рекомендуємо ними скористатися.

Математика у 4 класі: уважність передусім

ГДЗ з математики 4 клас Лишенко на нашому порталі не мають поділу на розділи, та незважаючи на це, знайти їх буде легко. На сторінці з готовими домашніми завданнями до робочого зошита з математики вказані інтервали з пронумерованими задачами або прикладами. Номер вправи в ГДЗ відповідає номеру в зошиті.

Єдине, в чому батькам слід бути дуже уважними – спосіб розв’язання. Для того, щоб допомога власній дитині принесла лише користь, перш ніж пояснювати школяреві матеріал, радимо ознайомитися спочатку з ГДЗ.

Інколи буде достатньо просто знайти готові роз’вязки, без жодних пояснень, і на їх основі учень сам зрозуміє, як виконувати аналогічні завдання й успішно застосовуватиме свої знання на уроках з математики.

Готові рішення з математики: FreeGDZ допоможе вчитися краще

Завдання з математики для 4 класу не назвеш складними, водночас усі люди – і діти, і дорослі – помиляються. І дуже часто незначна помилка впливає на результат, на відповідь до приклада чи задачі. Щоб бути впевненими у правильності виконання завдання, щоб досягти мети, мати гарні оцінки, кожну домашню роботу слід ретельно перевіряти.

Допомагати дитині з уроками, сприяти зміцненню її знань можна, скориставшись відповідями на ФріГДЗ. Розв’язки доступні в режимі онлайн, без оплати і реєстрації. Щоб перевірити правильність виконання домашньої роботи, необов’язково навіть вмикати комп’ютер, це швидко можна зробити з мобільного телефона.

Знання правильних відповідей збільшує шанси мати високий бал, водночас ще змалку діти мають вміти пояснити відповідь. Лише ГДЗ тут недостатньо, батькам обов’язково доведеться додатково попрацювати зі школярем.