ГДЗ Математика 4 клас М.В. Богданович (2004) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Математика 4 клас
 • ГДЗ Математика 4 клас М.В. Богданович (2004) . Відповіді та розв'язання
  616

  М.В. Богданович

  Клас: 4

  Предмет: Математика

  2004 рік

  Кількість розділів: 4
 • Незважаючи на те, що в молодшій школі аж до четвертого класу програма з математики не передбачає надзвичайно складних завдань, учні все одно мають відповідально ставитися до навчання, регулярно виконувати домашню роботу. Це потрібно тому, що знання, отримані в молодших класах, обов’язково знадобляться при вивченні більш складних тем з алгебри й геометрії. Школярі, які швидко вправляються з простими розрахунками, матимуть більше часу, щоб подумати й розв’язати будь-яку математичну головоломку. Учням 4 класу при вивченні математики за старим підручником 2004 року стануть у нагоді відповіді й розв’язання, що представлені на нашому сайті.

Математика в 4 класі: тренуємося у розв’язанні прикладів і задач

В останньому класі молодшої школи діти вивчають багатоцифрові числа – їх нумерацію, додавання й віднімання, множення та ділення. І шкільний підручник, і ГДЗ з математики 4 клас Богданович мають чотири розділи. В готових домашніх роботах на сайті FreeGDZ напроти кожного розділу позначені номери вправ з нього, на які пропонуються розв’язки.

Щоб знайти сторінку з відповідями до вказаного підручника, потрібно спочатку визначити предмет – «Математика», далі – 4 клас і вже потім саму книгу.

Для батьків і учнів важливо, щоб дитина не переписувала повністю приклад розв’язання з ГДЗ, а розуміла спосіб та послідовність дій, які потрібні для вирішення задачі або прикладу. Якщо хочеться, щоб робота була ідеальною, найліпший варіант – зробити вправу на чернетці, перевірити за відповідями на ФріГДЗ, виправити помилки, переписати в зошит.

Відповіді до задач з математики на FreeGDZ: вчитися легко

Напевно, кожен з батьків розуміє, що дитина, яка вчиться в 4 класі, навряд чи самотужки швидко знайде на онлайн-ресурсі ГДЗ з математики. Сайтів з готовими домашніми роботами багато, але не на всіх із них буде легко відшукати потрібний підручник, розділ, розв’язки до вправ.

Тому рекомендуємо батькам зробити закладку ФріГДЗ в браузері на домашньому ПК чи ноутбуці, мобільному пристрої. За її допомогою, вже одного разу скориставшись ГДЗ на нашому сайті, дитина самостійно знайде ключі до заданих їй домашніх завдань.

То ж дорослі можуть не відволікатися від власних справ і водночас бути впевненими, що їхня дитина виконає домашнє завдання вчасно і якісно. До того ж у родини залишиться ще чимало часу для спільного дозвілля: захоплюючої гри чи перегляду цікавого фільму.