ГДЗ Математика 4 клас Н.О. Будна, М.В. Беденко (2015) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Математика 4 клас
 • ГДЗ Математика 4 клас Н.О. Будна, М.В. Беденко (2015) . Відповіді та розв'язання
  1367

  Н.О. Будна, М.В. Беденко

  Клас: 4

  Предмет: Математика

  2015 рік

  Кількість розділів: 16
 • Математичні задачі навчають рахувати, логічно мислити, вирішувати завдання в кілька кроків послідовно. Дітки ще в садику вивчають найпростіші дії - додавати та віднімати, а в школі від самого першого класу все далі і далі заглиблюються в цей цікавий світ. В 1-4 класах діти знайомляться із загальними поняттями кожного предмету, але вже тут стане відомо, що в майбутньому дитина обирає для себе в якості професії. Практично від народження одна з півкуль розвивається більше, як інша і, оскільки, вони відповідають за кардинально різні речі, то інтереси в кожного будуть різними і не варто заставляти вивчати все на одному рівні. Що ж робити з успішністю?

Рішення є.

Четвертий клас є своєрідним переломним моментом, адже закінчується початкова школа. В такому віці єдине, чим дійсно можна заохотити школярів до навчання - це хороші оцінки. В цьому допоможе посібник ГДЗ з математика 4 клас (Будна, Беденко), де зібрані розв'язання до всіх домашніх завдань, що передбачені на даний рік. Книгою користуватись дуже просто і ефективно, воно підійде і для юних математиків і для тих, в кого це виходить менше. Алгоритм користування такий: спочатку дитина розв'язує самостійно задане, далі перевіряється за допомогою ГДЗ, а при виявленні неправильних відповідей є змога переписати це з надійного джерела і помилку винести на подальше вивчення. Такий метод виявить всі прогалини і на додаткових заняттях вивчатимуть тільки дійсно потрібне.

Математика в 4 класі це своєрідний міст.

В старших класах цей предмет буде розділений на алгебру і геометрію, що зовсім не схожі на те, що зараз вивчають. Тому варто зараз засвоїти основи і впевнено крокувати далі. Щоб посібник був для всіх доступний ми створили портал ФріГДЗ, де безкоштовно можна завантажити цей та багато інших посібників в один клік. Наш портал FreeGDZ є україномовний, тому труднощів у використанні не буде, також посібник відповідає книзі 2015 року, тому в актуальності також не потрібно сумніватись. Можна забути про довгі пошуки відповідної книги по книгарням та про неоправдані ціни на них, про великі габарити і невідповідність. Якщо дитина вже зараз почне виконувати домашні завдання даним методом, то дуже швидко розвиватиметься самостійність, що безперечно буде корисним і в подальшому.