ГДЗ Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір (2014) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Математика 6 клас
 • ГДЗ Математика 6 клас А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір (2014) Збірник задач і контрольних робіт. Відповіді та розв'язання
  1173

  А.Г. Мерзляк, В.Б. Полонський, Ю.М. Рабінович, М.С. Якір

  Клас: 6

  Предмет: Математика

  2014 рік

  Збірник задач і контрольних робіт

  Кількість розділів: 2
 • Однією з головних шкільних дисциплін вважається математика. Для її глибокого пізнання необхідне подолання великої кількості вправ, які складають практичну частину цієї науки. Найбільше математичних тем лягає на плечі шестикласників. Основний показник того, наскільки гарно школярі завойовують нові знання, це високі оцінки. Вони здобуваються шляхом виконання домашніх та контрольних робіт. Особливо часто учні користуються популярним збірником, складеним корифеями математичної дисципліни А.Г. Мерзляком і В.Б. Полонським. Щоб уникнути труднощів з цим навчальним посібником, підлітки співпрацюють зі спеціальними довідниками - ГДЗ. Ці розв’язання просто необхідні дітям під час навчання. Вони якісно допомагають здійснювати ефективну перевірку робіт, а також легко та доступно засвоювати новий матеріал.

Сучасний збірник задач з математики: основні особливості

На нашому освітньому ресурсі FreeGDZ проживає найкраще ГДЗ з математики 6 клас (Мерзляк, Полонський, Рабінович, Якір). Даний довідник лише позитивно впливає на навчальний процес і допомагає шестикласникам отримувати високі бали за свою роботу. Завдяки йому учні значно покращують свою успішність та звільнюють час для розвитку своїх інтересів.

Відповіді повністю збігаються зі структурою збірника. Єдиною відмінністю є те, що в них знаходяться не лише умови завдань, а й правильні процеси їх виконань та кінцеві результати. В рішеннях представлені вправи по варіантах і контрольні роботи зі всіх тем з навчального плану. Серед них: «Відношення пропорцій», «Раціональні числа» і «Паралельні та перпендикулярні прямі».

Виконуємо вправи та контрольні роботи з математики разом з FreeGDZ

Наш сайт ФріГДЗ піклується про своїх відвідувачів і пропонує їм лише високоякісне ГДЗ до збірника задач за 2014 рік Мерзляка та інших авторів. Цей посібник цілодобово знаходиться у відкритому вигляді. Його може переглядати кожний охочий абсолютно безкоштовно, не проходячи реєстрації. Ми йдемо в ногу з технологічним прогресом і створили мобільну версію нашого ресурсу. Вона не потребує оплати та доступна з будь-яких сучасних електронних гаджетів (смартфони, планшети). Завдяки такій інновації FreeGDZ, правильні рішення з математики, які забезпечать отримання гарних оцінок у 6 класі, завжди будуть у Вас під рукою!