ГДЗ Німецька мова 6 клас С.І. Сотникова, Т.Ф. Білоусова (2014) 2 рік навчання. Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Німецька мова 6 клас
 • ГДЗ Німецька мова 6 клас С.І. Сотникова, Т.Ф. Білоусова (2014) 2 рік навчання. Відповіді та розв'язання
  783

  С.І. Сотникова, Т.Ф. Білоусова

  Клас: 6

  Предмет: Німецька мова

  2014 рік

  2 рік навчання

  Кількість розділів: 7
 • У учнів загальноосвітніх шкіл, які вчать англійську мову з першого класу, зазвичай у п’ятому з’являється серед навчальних дисциплін ще й німецька мова. І, на жаль, не завжди є можливість добре знати обидві мови. Адже, як правило, батьки можуть допомогти лише з однією з них. Репетитори з двох іноземних – також не найкращий варіант, невигідно для гаманця, та й для підлітка це складно. Що ж робити? Якщо учень вчиться у шостому класі та вивчає німецьку мову за підручником 2014 року (2 рік навчання), ми можемо запропонувати готові розв’язання до книги. То ж проблема з виконанням домашніх робіт та підготовкою до занять у класі буде вирішена.

Німецька мова у 6 класі: з FreeGDZ вирішаться усі завдання

Підручник з німецької мови для шостого класу, а разом з ним і ГДЗ з німецької мови 6 клас (Сотникова, Білоусова) складаються з семи розділів. Складність у тому, що усі завдання в книзі сформульовані саме іноземною мовою. Проте завдяки готовим розв’язкам зробити вправи буде легко.

Для того, щоб знайти готові відповіді на FreeGDZ, потрібно зайти на головну сторінку сайту, далі обрати клас або предмет (або навпаки) і потім вже шукати сам підручник. Для зручності рекомендуємо зробити закладку на наш ресурс у браузері.

Чим зручні ГДЗ на нашому сайті, так це тим, що в них немає нічого зайвого: розв’язки подані лише на письмові вправи. Проте будьте уважні: нумерація вправ у кожному параграфі починається з 1, не переплутайте розділи та параграфи.

Відповіді з німецької мови: залишаймо час на дозвілля

Інколи навіть у шостому класі домашніх завдань задають так багато, що у школярів ледве вистачає часу відвідувати гуртки, спортивні секції. Що вже говорити про повноцінний відпочинок. Проте завдяки відповідям на FreeGDZ підготовку до уроків можна скоротити у рази.

На нашому ресурсі є відповіді до підручників з різних предметів, для будь-якого класу, з різних навчальних програм. Тому не потрібно купувати товсті друковані розв’язники або завантажувати їх в електронному вигляді. Працювати з ГДЗ онлайн набагато зручніше. Тим паче, що користуватися відповідями однаково зручно зі смартфона, планшета, комп’ютера чи ноутбука.

Отже, заощаджуйте час та кошти, користуйтеся готовими відповідями. За ними ви можете перевірити свої знання або знайти відповіді на запитання, що залишилися незрозумілими з уроку.