ГДЗ Українська література 8 клас О. М. Авраменко (2016) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Українська література 8 клас
 • ГДЗ Українська література 8 клас О. М. Авраменко (2016) . Відповіді та розв'язання
  715

  О. М. Авраменко

  Клас: 8

  Предмет: Українська література

  2016 рік

  Кількість розділів: 6
 • Кожен народ має свою культурну спадщину, свої надбання і ретельно, рік за роком передають їх наступним поколінням, щоб вони знали про своїх предків. Це відбувається і з образотворчим мистецтвом, декоративно-прикладним, літературою, музикою, театром. Поки народ тільки збагачує свій фонд, свій фольклор, до тих пір нація цвіте. Не виняток і Україна, адже весь світ чув про трипільську кераміку, про Малевича, про Шевченка. Культуру розвивають не тільки тут, на рідній землі, а і далеко за межами, в діаспорі. Українські витвори мистецтва завжди наділені певним романтизмом і водночас печалью, адже доля країни, на жаль, ніколи не була легкою.

Українська література у 8 класі є дуже пізнавальна і обширна.

Починаючи від історичних пісень, які ще співали козаки, їх отамани та хорунжі, продовжуючи печальними народними думами - ви тут знайдете все. Варто згадати також українську поезію, яка підкупляє простотою написання і вражає глибиною думок і емоцій. Головним поетом є Шевченко, який став своєрідною іконою і культом свого народу. У восьмому класі учні узнають про неперевершений український театр, про національну драму Івана Карпенка-Карого. Здається, що україна кишить талантами і потрібен точно не один рік аби почитати про кожного і почитати кожного. Восьмий клас насичений не тільки в літературі, всі предмети стають з роками складнішими, а вимоги більшими. Дехто вже навіть готується до ДПА, тому на домашню роботу вже не вистачає ні часу ні сил. Пропонуємо до вашої уваги універсальний і дуже зручний посібник.

Він містить відповіді на всі завдання навчального року.

Ця чарівна книга називається - ГДЗ Українська література 8 клас Авраменко (2016), яка стане в нагоді для кожного. Можливо, звучить дещо нереально, що в одній книзі зібрані всі відповіді, та це дійсно так. Українська література досить перенасичена, багато завдання на розкриття теми, мети та ідеї віршів або охарактеризувати персонажів і т.д. Готові домашні завдання здатні допомогти учневі, якщо знань або словникового запасу бракує для хорошої оцінки. Для максимальної зручності посібник ще й не в письмовому варіанті, а в електронному і завантажити можна в один клік з нашого сайту Free GDZ який повністю безкоштовний та доступний на будь якому носії. Так ось наш україномовний портал ФріГДЗ стане необхідним помічником у восьмому класі для кожного учня.