ГДЗ Українська мова 10 клас М. Я. Плющ (2010) . Відповіді та розв'язання

← ГДЗ Українська мова 10 клас
 • ГДЗ Українська мова 10 клас М. Я. Плющ (2010) . Відповіді та розв'язання
  21

  М. Я. Плющ

  Клас: 10

  Предмет: Українська мова

  2010 рік

  Кількість розділів: 13
 • Мова - це найбільш універсальна річ, яку досягли люди в ході еволюції. Планета заселена величезною кількістю народів і кожна з них має свою унікальну і єдину мову. Говорять “скільки мов знаєш, стільки разів ти людина”, але ж найкраще і найбільше потрібно вивчати свою рідну мову. Нам пощастило бути частиною нації, яка щебече солов’їною. Не секрет, що українська мова визнана однією з наймелодійніших мов світу і це дійсно так. Учні 10 класу вже всі свідомі цього і за цей рік проходить вже не вивчення, а вдосконалення набутих знань, що дуже відповідально. Через це кількість завдань може перевищити звичні норми минулих років.

Відповіді можна знайти на все.

В цьому ще й неабияк допоможе ГДЗ з української мови 10 клас М.Я.Плющ (2010). Посібник є справжнім рятувальником, коли різноманіття і багатогранність питань просто вражає. Курс 10 класу дуже перенасичений. Окремі розділи відведені для фонетики, вивчення понять “діалекту” та “суржика”. Деякі теми сягають аж давніх-давен, де розглядається мова стародавніх східних слов’ян та можна отримати відповідь на питання “як же ж з’явився алфавіт кирилицею?”. І, звісно, ключовим моментом у вивченні будь-якої мови є граматика. Відмінки, дієвідміни, роди та числа, додатки і означення...не важливо скільки років вивчати мову - помилятись може кожен. ГДЗ буде дуже хорошим рішенням, адже навіть знаючи відповіді на завдання спокійніше перевірити в надійному місці.

Українська мова є скарбом кожного з нас.

Музика, вірші, п’єси і все, що написане нашою рідною мовою є унікальним. В Інтернеті набирає більшої популярності західна культура. Столиці європейських країн стали модними туристичними напрямками, музика, що слухають підлітки, зазвичай англомовна, соціальні мережі та інші ресурси теж належать іноземцям. Хоча українські сервіси є нічим не гірші. Наприклад, наш сайт FreeGDZ де, власне, і можна завантажити дане ГДЗ на будь-які гаджети, що мають доступ до всесвітньої павутини. На сайті ФріГДЗ все зроблено дуже зручно і доступно, і за допомогою одного натискання весь широкий світ української філології може опинитись в кармані вже майже дорослого підлітка. Не забувайте про те, що на наступний рік, слідом за останнім дзвоником, на учнів чекає ЗНО, тому ГДЗ необхідне вже і для кожного.